Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Támadtak már meg az utcán?...

Támadtak már meg az utcán? Vagy követett már téged valami ismeretlen, gyanús alak?

Figyelt kérdés

Ha igen, mikor, hol, hogyan történt és mit csináltál? Nagyon foglalkoztat mostanában ez a téma, mert néha komolyan félek egyedül császkálni a városban (Bp) és kíváncsi lennék, kinek volt már valamilyen "összetűzése" az utakon. Főleg Budapest érdekelne.


Én kb. 2 hete ijedtem meg: azt hittem, hogy a villamoson követ egy hajléktalanféle ember. Leült velem szemben, én nem örültem&ezért felálltam, hogy "leszállok a köv.megállónál" erre odajött ő is. Akkor f*stam be és arrébb álltam hogy mégse szállok le, erre megbökte a vállamat, hogy nekem is most kell leszállnom.. úgy megijedtem, szerencsére sok ember volt a villamoson&a tömegben leültem egy csaj mellé és ez a gyanús fószer szerencsére leszállt tényleg.. Azóta ez jár a fejemben..


2009. okt. 13. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pénzért kísérgetek bármilyen leányzót :D
2014. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!