Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fairy Tail-ben mely részek...

A Fairy Tail-ben mely részek azok amelyikben Natsu és Lucy romantikus viszonyban vannak?

Figyelt kérdés
Elöre köszi a válaszokat :)

2013. jún. 24. 22:04
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Te nem látod amit írok?:o ha eszrevenned éppen tagadtam ezeket azt irtam maximum az utcsó rész lesz ilyen
2013. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
És kérlek ne keverj össze a romantikára vágyó lányokkal .nem igazán csipem a szerelmes animeket lehet h kívül-belül valaki bárány de én inkább tigris vagyok :P inkább a harci témákat szeretem
2013. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem akartalak összekeverni velük, bocs, de elég sokan látnak bele olyan dolgokat az ilyen típusú animékbe, hogy néha felteszem a kérdést, hogy tényleg ugyan azt nézem e mint a másik személy. Ez főleg lányoknál van, de mindig jó látni, hogy vannak kivételek.
2013. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Se gáz :) sokszor van velem is úgy ahogy veled :D főleg amikor kommentelnek és össze vissza keverik a szezont a fazonnal
2013. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
fairy tail negyedik ova aszt hiszem
2013. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is sok utalás van, ugymond romantikus szálak a Fairy Tailben. nem tudom ti mit néztek, de tényleg vannak ilyen "momentek" és nem is kevés. az emberek automatikusan vágynak a szerelmi szálakra, még ha ne is veszed észre.
2013. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ne legyél azért már nevetséges. Inkább te mit nézel. Ez nem shoujo, josei, romantikus seinen, ez Shounen fight ecchivel, teljesen az a kategória, ami a fiatal fiúkat leköti (kb 12-18 év). Nincs ebben semmi romantika, nem is lesz, ahogy egyik shounen fightban sem.

Az hogy mit látsz bele, vagy éppen mit akarsz belelátni, az a te dolgod, de inkább ne híreszteld a hülyeséged.

2013. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 ResolverTC válasza:
Plusz Elfman és Evergreen is szeretik egymást az OVA 5. részében kiderül!
2014. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Úgy bírom,ezt a shounen fight-ozást,de szerintem a 12-18 éves fiúk,ha már a szerelmet nembírják akkor azt a sok fanservise-t sem,amúgy,a kérdésre válaszolva,

az 1. Fairy tail movie-ban van egy ölelés

a 4.ovában,az is romantikusabb

a 150.részben,a 125.részben,a 201.részben stb..

De ha beírod,hogy Nalu scenes akkor kiad képeket az animéből,és ha azokra rámész akkor valószínűleg meg lehet alálni az epizódot..

2015. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kedves 6. Válaszoló!


Amiket felsoroltál, azoknak legalább a fele shonen (pl. InuYasha; Guilty Crown).


Mindenki másnak is:


Igaz hogy a shonent 12-18 éveseknek gyártják, de bakker ez a korosztály vágyik a leginkább a szerelemre! Nem fejtem ki, de azt tudom, hogy a Shonen nem feltétlenül szorítja ki a szerelmet. A shojoban jobban kimutatják, de a shonenben is ugyanúgy megvan. Nem kifejezetten vágytam rá, de nehogymár (11. Válaszoló szavaival) "legmellékebb mellékkarakter" legyen Gray, Juvia, Elfman, Evergreen, Erza, Jellal (Gérard), Alzack, Bisca vagy akár Lisanna.


Visszatérve a tárgyra:

2016. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!