Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka az árufeltöltő?

Milyen munka az árufeltöltő?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdek és parázok tőle, hogy milyen meló. Ez lesz életem első munkája (diákmunka). Nehéz elrontani valamit? Oda kell figyelni nagyon?

18/L


2013. jún. 25. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj oda :D Én a "tacskónál" voltam ilyen munkán: kb annyi, hogy feltöltöd a polcokat, raktárból kiviszed az árukat, aztán felpakolod, stb... Békával kell bánnod, meg azokkal az eszközökkel amelyekkel segíted az árufeltöltést.

A tacskóbán az volt fontos, hogy a polcokon szépen egymás mellett legyenek a termékeke és mind címkével kifele álljanak + az árcímke is megfelelő legyen alatta, sokszor előfordul hogy az árcímke fölött nem az a fajta termék található erre is figyelj oda és javítsd ki a másik hibáját.


Gyorsaság, hatékonyság, precizitás :D

2013. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De azért túlélhető remélem :)

Én szerencsére nem egy nagy boltban leszek mint Tesco vagy Auchan, hanem egy kisebben.

2013. jún. 25. 11:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelentem, túléltem!
2013. jún. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!