Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy Interspári...

Mennyit keres egy Interspári dolgozó (árufeltöltő)?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el munkát keresni, most hagytam abba a sulit családi okok miatt. Érettségi végzettségem van eddig.

Továbbá: Nem cink ha ilyen helyen dolgozok? Pl, ha összefutok volt osztálytársakkal illetve tanárokkal?

Elég jó tanuló voltam ,csak a helyzetem megkövetelte, hogy egy időre hanyagoljam a tanulást.



2013. febr. 26. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Dolgozni sehol sem "cink", sokan orulnenek ha barmi melot kapnanak. A fizu szerintem minimalber, max ha van valami potlek vagy tulora akkor kicsivel tobb.
2013. febr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:

Roppant keveset.Nejem volt néhány hétig Interspáros.Az is sok volt.A legrohadtabb multi.A túlórát ajándékba adod nekik.Az árufeltöltés mellett takaríthatsz, szemetet tömöríthetsz és minden mást is megtehetsz amit lehet ott de nincs rá ember,...A dolgozót megfélemlítéssel, zsarolással és hasonló eszközökkel(épp csak korbács nincs)zsigerelik.A munkaidő "névlegesen" rövidebb..

Annál már csak a magyar multi rosszabb a CBA

2013. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!