Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó az anime? Mit szerette...

Mire jó az anime? Mit szerettek benne?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint kegyetlenül butít, nem ismerek egyetlen olyan embert, aki szereti az animéket, és teljesen ép agyilag... Be kéne tiltatni, mint a Dragon Ballt.


Íme pár példa, mire késztetnek azok a ***-ok: [link]

[link]


Én nem a kinézetük miatt nézem le őket (bár amiatt is), mert valljuk be, ők tehetnek arról, hogy a kutyám segge szebb náluk, de a gondolkodásmódjuk is igen gyerekes.


Ha valaki mégis megmagyaráznám miért szeretik ennyien, azt megköszönném!



2013. jún. 25. 23:33
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
A rajzolás pedig nagyon jó, és mindent szeretek benne. És amit be kell tiltani: Ben10.
2013. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

19. válaszoló vagyok ismét.

Én például ha úgy vesszük az animék és mangák miatt kezdtem el rajzolni. És nem egyszer volt olyan, hogy naphosszat csak rajzolgattam, amikor semmi különösebben életbevágóan fontos dolgom nem volt. Nagyon sokat fejlődtem (persze nem vagyok profi).

Csak így példának felhoztam, hogy rajzolni is ezért kezdtem el, mert pl.: le akartam rajzolni egy kedvenc szereplőmet, így tollat/ceruzát és papírt ragadtam.

Na ezzel csak arra szerettem volna utalni, hogy én például az animék (és mangák) miatt kezdtem bele egy teljesen új hobbiba még anno.

2013. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
31. válaszoló vagyok. Van olyan, aminek a rajzolása nekem se tetszett, de azért a nagy részük jó rajzolású. A képek cosplay-ek, ezeket akárki csinálhat, és nem csak az animék esetében. Hentai, meg yaoi animék tényleg nem a legjobbak.
2013. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Rami** ***** válasza:
Elmondom én se szeretem az animéket sőt szidtam is akik ezt az agy f... nézik meg hogy milyen gagyi semmi értelme stb. Aztán egyszer unalmamban az északa közepén át kapcsoltam az Animaxra és unalmamban azt néztem aztán egyre többet néztem az Animaxot és meg szeretem az animéket. Körülbelül fél éve kezdtem komolyabban animézni nekem az animézés segített tuljutni a családi vitákon stb.. Én csak azt tudom mondani hogy jók bár vannak olyan animéknek amiknek gyakorlatilag semmi értelmük. Ne csak a dragon ballrol vegyetek mintákat az animékről nézetek megy egy csomo normális is van miert mindig a leg gyaibakrol kezdtek el dumalni es mondjatok hogy az anime szar?? Istenem nézetek meg legalább egy normálisat és aztán vonyatok le kővetkeztetés ;)
2014. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

Elég régi kérdés és úgy se olvassa majd senki a válaszom de nem tudok elmenni mellette szó nélkül :D


Szóval én konkrétan 4 éves korom óta szeretem az animéket,teljesen véletlen folytán kezdtem el nézni de tisztán emlékszem,hogy anyukámnak hisztiztem azért mert el volt törve a lába és ki akartam menni játszani de nem tudtam és bekapcsolta a tvt és hopp anime :D

A megrajzolása nekem se annyira jött be még akkor de már teljesen más :D Sokkal igényesebb és emberszerűbb az egész :D Sose voltam szociális típus mindig az "csendes" lány voltam aztán ahogy felfedeztem az animék szebbnél szebb és jobbnál jobb világát én is teljesen megváltoztam :D Megtanultam kifejezni magam és,hogy kérjek segítséget ha valami nincs rendben lett véleményem akaratom és hangom(azaz ki mondom amit akarok)Ezt sokáig nem mertem.Azóta is imádom őket :D Nem is fog változni mivel az animék segítségével tartok ott ahol most.

Mondtátok,hogy a yaoi és a hentai nem olyan jók de ezeknek is meg van a maga élvezhetősége :D Én kifejezetten szeretem a yaoi animéket vannak meleg barátaim így számomra megszokott de még is izgalmas :D Sokféle animét szeretek és sokat nem :D Amiket te mondtál,hogy Naruto és Dragon Ball hát én ezeken nőttem fel ezek inkább a 8-10 éves korosztálynak vannak(szerintem :D ) De vannak komolyabbak is sőt vannak remekművek amiket többször is meg akarsz nézni :D Sok mindent köszönhetek nekik köztük,hogy aktív sportoló lettem és sokat fejlődött a rajztudásom a kreativitásom már saját karaktereket rajzolok :D Képregényeket is készítek a lányomnak(7éves) Így még felnőtt nőként és anyuka ként is kijelenthetem,hogy nem gyerekes :D Szeretni lehet ha jól választasz :D Nem mondom,hogy szeresd de ne ítélj :D Hála az ilyen általad kakinak titulált Cosplay miatt ismertem meg a férjem és a lányom apját :D (igaz,hogy egy farsangi buli volt még gimibe de a lényeg az lényeg)

Ami a karaktereket illeti ha igényes animét nézel a nagy szemen kívül szinte teljesen emberi a megrajzolása.

Szóval a válasz,hogy miért szeretem az animét: Szerelmet,családot,szórakozást,barátokat,emlékeket adott.

32/N

2018. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

Régi kérdés de nem tudom szó nélkül hagyni :D

Szerintem értelmetlen ez a kérdés. Ez kb. olyan minthogy te miért szereted a zsiroskenyeret meg miért van szobád. Valakinek tetszik. neked nem. Ezzel semmi baj sincs. akkor nem kell nézni. senki sem öl meg ha nem nézed.

2019. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 ROBIIPOWA válasza:

Azért szeretjük az Animéket mert egyszerűen jó, mindenféle Animét találsz amit keresel, egyszerűen nincs olyan téma amit az anime nem dolgozna fel, hiszen amiből nincs Anime az nem is létezik, betíltottál a Dragon Ball-t mert volt benne erőszak, és? Kedvenc Animém volt, mert lehetett élvezni, az Animék is tanítanak pl. a Dragon Ball féle shounen animék arra tanítanak meg hogy NE ADD FEL a célodat akármi történik, ne itélj el másokat csak mert nem olyan a kinézete, és a legfontosabb mindig legyél őszinte mert ha kiderül hogy hazudtál akkor bajba kerülsz, leírhatatlan hogy miért jó nézni Animét, ha még nem próbáltál ki Animét akkor nem is értheted hogy mi a jó benne.

Linkelek egy videót hátha jobban megérted abból ha még ellenszenves vagy az Animékkel szemben: [link]

2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Butít?

Engem nagyon sok dologra tanított meg, és nem ilyen henati szart nézek.

A dragon ball betiltása hülyeség,de vannak annál sokkal jobb animék is

márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!