Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek örülne az ajándéknak?

Szerintetek örülne az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Anyának nemsokára szülinapja lesz és nem tudok kitalálni semmit ajándéknak, azért úgy döntöttem, hogy egy szép jegyzetfüzetet veszek és abba beleírom a szebb verseimet,azokat amik talán neki is tetszenek.

De ő nem nagyon szereti, hogy verseket írok mert azt mondja hogy "úgy írok mint egy 60 éves öregasszony akit megviselt az élet".

Ennek ellenére örülne egy válogatásnak?



2013. jún. 26. 11:38
 1/2 anonim válasza:
Hát próbálj meg akkor vidámabb verseket írni bele, ne legyen tele szomorú versekkel mert az úgy nem túl szép! Maga az ajándék egyébként jó ötlet, én örülnék ha egyszer majd ilyet adna nekem a gyerekem! :)
2013. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam, hogy vidámabb verseket rakok bele, de azért belecsempészek néhány szomorúbbat is, mert azok valahogy jobban sikerülnek.
2013. jún. 26. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!