Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves lányka milyen ajándékna...

2 éves lányka milyen ajándéknak örülne? Mivel játszik vidáman egy két éves mostanában?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kétéves lánykám imád babázni, eteti, takargatja, orrcseppezi. Szeret "főzni", építeni építő kockákkal és a fa puzzle-l is szeret játszani. Szereti a labdákat is abból nálunk soha nem elég. Szóval, lehet, hogy más lányka is szereti ezeket.
2013. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom mindennel eljágyszik.

De kedvencek 2 évesen a kiskonyha, minden ami babázós, autópálya, dömper, amit húzni, tolni lehet. (most kapott egy homokozószettet ami kiskocsin van rajta, a kiskocsit mindenfele huzza), de babakocsi tologatás, legódupló.

2013. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kislányom nem rég múlt 2 éves.

Imádja a könyveket.Szeret rajzolgatni.Igazán ilyen építkezős játékkal nem nagyon szeret és tud még játszani.Inkább szétpakol mindent.

Szerintem kérdezd meg az illetékeseket (szülőket), mert ha nem tévedek nem te vagy a szülő ugye??Már csak a kérdés jellegéből adódóan is.

2013. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanazokkal játszik mint az első válaszolóé, ezen kívül gyöngyöt fűz és imádja a meséket, Anna, Peti a sláger. Jah és a hinta, kismotor már egy éve.
2013. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami nálunk megy: gyöngyfűzés, rajzolás, gyurma, babázás, főzés, boltos játék, puzzle, mesekönyvek, diavetítés. De mostanában leginkabb nekem segít mindenben, mosogat, tereget, persze ez úgy néz ki, hogy én csak állok mellette, segítenem nem szabad. :)
2013. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!