Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék csináltatni egy...

Név1515 kérdése:

Szeretnék csináltatni egy Helix pc-t, mennyire veszélyes és mennyire fog fájni?

Figyelt kérdés

Spirált szeretnék, érdemes előtte egy kisebbet berakatni, és utánna jöhet csak vagy egyből?

14/L



2013. jún. 26. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy én kézilabdázom, és minden héten van meccs, illetve edzés. mivel tudnám leragasztani? (nem akarom mindig kivenni)
2013. jún. 26. 19:42
 2/5 anonim válasza:

A fájdalomküszöbtől függ a szúrás fájdalma.

Ajánlott először egy talpas ékszert beletenni legyógyulásig, mert különben az ékszer felülete és meghajlítása miatt (mivel a fisen szúrt pc-k nem nagyon bírják a hajlított ékszereket)begyulladhat és vadhús nőhet rá.

Nem ajánlatos leragasztani, vagy ilyesmi és kivenni sem tudnád, mert kezdetben nagyon fáj ez a piercing és a leragasztástól meg is nőhet a gyógyulási idő, mondjuk ismétlem, hogy fájdalomküszöbtől függ.

2013. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sima, egyenes szárú ékszert tetess bele, és akkor nem fog fájni annyira, inkább csak kellemetlen lesz.

De ha rögtön spirált rakatsz vele, az elég fájdalmas.

2013. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam, hogy a spirál esetén 3 hátig beraknak egy műanyagot, hogy elkerüljék a fájdalmat és a dagadást..ez igaz lehet?
2013. jún. 30. 00:22
 5/5 anonim válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Orvosi fém, rövid talpas ékszer. Azzal jól gyógyul.
2013. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!