Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megborotválkozol (ott...

Ha megborotválkozol (ott lent) akkor ha kezd vissza nőni az viszket (vagy hogy mondják :I)? 14/L

Figyelt kérdés

Nem kérdeztem meg egyik szülőmet se(14 vagyok)

És megborotválkoztam, aztán megkérdeztem anyámat hogy borotválkozhatom-e anyám azt mondta(nem tud róla még most se hogy már megborotválkoztam)

Azt mondta 15-16 évesen mert nagyon viszket, és lehet most csak 1 hetente kell újraborotválni, 2 év múlva már naponta kell...Ha most nem borotválkozom egy ideig akkor viszketni fog? :/



2013. jún. 26. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
41 éves vagyok, és 19 éves korom óta, azaz 22 éve borotválom hetente. Soha nem viszketett, és nem is kellett sűrűbben borotválni. Egyébként szerintem a viszketés egyéni lehet, attól függ, mennyire érzékeny a bőröd. De ha már borotváltad, akkor ezt úgyis tudod. Amit eddig éreztél, azt fogod ezután is.
2013. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát izé, tegnap borotváltam először, és igen elég érzékeny a bőröm :/

1 címkét nemtudok elviselni a pólómban

2013. jún. 26. 17:08
 3/4 A kérdező kommentje:
De eredeti kérdés az lenne hogy ha most nem borotválkozom olyan 1-2 évig akkor nem fog viszketni? :/
2013. jún. 27. 00:16
 4/4 anonim válasza:
Az normális ha viszket. Eleinte nekem is viszketett. Nem is kicsit :) De később mikor már hozzá szokott a bőröm,utána már egyáltalán nem volt ilyen viszketési problémám. Csak szoknia kell a bőrödnek ennyi !
2013. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!