Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eldől egy fa az erdőben,...

Ha eldől egy fa az erdőben, akkor ad-e valami hangot, ha senki nincs a közelben, aki hallja?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:33
 1/7 anonim válasza:

*MOST ELDOLOK*... Aztan eldol

Amugy recseg

2013. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért ne adna ki hangot? Attól, hogy nincs ott épp senki, jelen pillanatban, és a hang nem jut feldolgozásra, még ott van...
2013. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
honnan tudod? be tudod ezt bizonyítani?:D
2013. jún. 28. 15:46
 4/7 anonim válasza:
te jól kilehetsz az élettől... kajak ilyenekkel foglalkozol ?
2013. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak van időm gondolkodni:D amúgy egy könyvet olvastam és abban írták ezt és belegondoltam h igazából nem is akkora hülyeség..:D
2013. júl. 1. 22:14
 6/7 anonim válasza:
2. vagyok. bebizonyítani nem tudom,de nem hiszem, hogy megszűnnének a fizikai törvények akkor ha épp nincs ott ember.... amúgy van egy film is sajnos nem emlékszem a címére.. de van benne egy olyan rész hogy egy süket lány az egyetemen van és filozófiát hallgat, az egyetemi oktató meg felveti ezt a "kérdést" elég ironikus, hogy ezt válaszolja meg..:)
2013. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát tényleg kár hogy nem emlékszel a címére mert megnézném:) de ha majd eszedbe jut akkor írd meg lécci. köszi:)
2013. júl. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!