Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem veszi komolyan...

Miért nem veszi komolyan senki a tinik bajait?

Figyelt kérdés
15L vagyok egy idegroncs, depressziós. Soha senkit nem érdekel a problémám és ha szeretném kibeszélni akkor még én vagyok az önsajnáló. Miért olyan b*romi nehéz elhinni, hogy egy tizenévesnek is lehetnek lelki bajai???
2013. jún. 17. 08:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Haaat...a depressziosok altalaban nem valljak be,hogy azok,szoval gondolom,itt santit mindenkinek a sztori.a depresszio betegseg,es nem egyenlo a depressziv hangulattal.nezz utana.amig dobalozol ezzel,ebben a temaban picit otthonosabban mozgo emberek nem is fognak komolyan venni.
2013. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felnnőttek gondjait se veszik komolyan. Mennyi olyan felnőtt van aki azzal kezdi, hogy panaszkodó embereket nem szereti, csak jót mondjak neki! Sokszor idegroncs állapotba vagyok, ezért szépen le is koptak az emberek mellőlem . Ilyen az élet változni kell!
2013. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor az élet egy sz*r amibôl csak egy kiút van.
2013. jún. 17. 08:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a probléma, kedves idegroncs, depressziós 15L?
2013. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
AZ ÉLETEM! AZ A SORS AMI FÉKEZHETELENÛL KICSINÁL!
2013. jún. 17. 08:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Saját magadon kell változtatni, ezzel együtt a körülmények is változni fognak.

Hagyd abba a panaszkodást, és lépj túl rajtuk. Problémák mindig is lesznek, nem érdemes velük túl sokat foglalkozni, mert akkor az ember fölött összecsapnak a hullámok.

Minden napnak elég a maga baja. Tedd le a terheket, és menj tovább az utadom mosolyogva, bármilyen nehéz is. :)

2013. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én soha nem panaszkodom senkinek,mikor úgyérzem nem vagyok túl jól,félrevonulok,sőt elmentem inkább orvoshoz,más úgysem tud segíteni rajtam,hiába panaszkodnék.
2013. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 évesen az egyetlen elfogadható ok depresszióra családi körülmény lehet. Elvált szülők, családon belüli erőszak, eltávozott szerettek, stb.


Ha a te eseted nem tartozik ebbe, ne számíts nagy szimpátiára. Főleg ne felnőttektől. Megnyugtatlak, bármelyikük szívesen cserélne veled, mert a gondok csak nőnek a kórral...


Gyerekkoromban én is voltam egy ideig "depressziós". Idézőjelbe raktam, mert ténylegesen élveztem a negatív érzelmeket akkor. Aztán meguntam és kész, vége volt annak a korszaknak.


De mégis mi a problémád? Szerelmi bánat? Bántanak az iskolában? Nem megy a tanulás? Nincsenek barátaid? Mindegyikre ugyanaz a válasz: változtass magadon! Ennek semmi köze a sorshoz (már ha egyáltalán van ilyen).

2013. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, vagy csládi, vagy szerelmi próbléma.

Ezeket fel kell dolgoznod sajád magadban, és elfogadnod ez vagy, de te nem vagy egyenlő a körülményeiddel.

Megvlátoztatni ezeket a dolgokat úgysem lehet, akkor minek rajtuk idegesgedni?

Tűz ki magad elé egy értelmes jó nagy célt, és küzdj azért. Biztosan lesznek aki majd elveszi a kedvedet, le akar húzni, de ez megint csak mindehol előfordul. Az útadon neked kell végigmenned. Tiéd a választás, hogy meg akarod változtatni a megváltozhatatlant, vagy a jövő felé nézel!:)

2013. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy ha beteg vagy és a szüleid nem hiszik el.

És azzal kínoznak,hogy nincs semmit baj veled,csak lusta vagy.

2014. júl. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!