Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen feladatok...

Kicsilány951023 kérdése:

Szerintetek milyen feladatok jók egy elsősavatóra?

Figyelt kérdés
Vicces is legyen, de ne legyen nagyon megalázó.. :) Előre is köszi! ;)

2013. jún. 27. 10:24
 1/4 anonim válasza:
Például kis matchboxokkal lehetne versenyezniük az udvaron, vagy mindenkinek fel kell állnia a padra, és fújniuk a lámpát, míg te fel le kapcsolod, és mondod mellé: ááh, majdnem sikerült,próbálkozzatok még :D Aztán ki küldhetsz 2-3 embert füvet tépkedni, és minden egyes fűszálnál el kell mondania: (kitépi az elsőt és mondja: ez a ..... iskola első számú füv. kitépi a másodikat: ez a .... iskola második számú füve :D) Ezek szerintem viccesek, nem megalázóak :D ;)
2013. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike.. :) ezek nem is olyan rossz ötletek csak egy baj van hogy nem tudnak kimenni az udvarra.... ugyhogy olyan kellene amit bent is meg tudnak csinálni .. :D de azért még1x köszii
2013. jún. 29. 09:05
 3/4 anonim válasza:
Háát. Amikor én voltam kilencedikes, akkor kihúztak egy madzagot, és arra lisztel teli lufikat kötöttek. Egymás nyakába kellett ülni, 3 ilyen páros volt, és aki a legtöbbet durrantotta szét, az kapta a pontot. (jelen esetben osztályok). Aztán volt olyan is, hogy párokat alkottak kb ötöt, mindegyiknek be volt kötve a szeme, és lekváros kenyeret kellett etetni a másikkal :D
2013. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ez a lufis nem is rossz ötlet.. :D
2013. júl. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!