Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, mi lett a...

Ti mit gondoltok, mi lett a pénztárcámmal? BŐVEBBEN LENT.

Figyelt kérdés
Még szombaton délben indultam a második legjobb barátommal Vikivel a Velencei tóra a szüleivel,ott volt az apja (elég mogorva,meg szigorú,mondjuk velem nem ,és a fiával se csak a nevelt lányával Vikivel az)vittem 3 forintot semmit se költöttem belőle és este amikor hazahoztak,csak a faterja volt a kocsiban meg az anyja mert ment melózni ...na szóval este olyan 8 fele amikor hazahoztak állítólag a kezembe adta a pénztárcámat a telóval együtt de én csak arra emlékszem hogy a telómat adta ide,ezt anyunak is elmondtam ő szerinte meg direkt nem adta vissza...anyum meg Viki anyja most találkoztak másodszor és még nem is nagyon ismerik egymást de jó fej az anyja küldött 5 doboz tortát mert cukrász és lényegében tényleg jófej és nem hiszem hogy "ellopta" volna a pénztárcámat...én hagytam el vagy Viki anyjánál van? CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZI hogy ti mit gondoltok erről...

2013. jún. 27. 12:26
 1/3 A kérdező kommentje:
3000 forintot.* :D
2013. jún. 27. 12:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem adta oda, akkor már akkor szóltál volna érte, nyilván elszórtad valahol a kocsiból kiszállás és a szobád közt...
2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy 3000 forint kedvéért meglopnának..
2013. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!