Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mutassam meg az ellenörző...

Hogy mutassam meg az ellenörzőm szüleimnek úgy hogy ne kapjak büntetéseket :S?

Figyelt kérdés
Nem tanultam 1 hetet és 3 db 1-est szereztem és attól félek hogy nagyon lecsesznének sőt biztos és még büntetések is lennének nem lehet valahogy úgy hogy kicsit enyhébb szidást kapjak nem tudtok vlami ötletet :D
2009. okt. 14. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jelentkezz felelni, és szerezz egy jobb jegyet.
2009. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű ez xD
2009. okt. 14. 21:01
 3/18 A kérdező kommentje:
szüleim nagyon keményen fognak és ehez nem szoktak hozzá xD meg hát haverok, lányok edzés tanulás csak utána xD
2009. okt. 14. 21:03
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem hónapokat nem kéne ahhoz tanulnom, hogy legalább egy 1-est kapjak.


Mondd, hogy minden erőddel azon leszel, hogy javíts.

A büntetést mondjuk alig ha fogod elkerülni.. És tedd hozzá azt is, hogy a kapnál némi pénzt, ha hozol 5-öst, az ösztönzően hatna rád.xD

2009. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
év eleje van haver most kapunk csomó jegyet aztán már csak télen :S
2009. okt. 14. 21:06
 6/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? A stílusodból ítélve fiú...

Próbálj meg leülni és megtanulni az anyagot, még nincs semmi se veszve. A büntetést már nem nagyon kerülheted el. És rossz ötletnek tartom, hogy "pénzt kapok, mert ötösöm van"

2009. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Késő bánat...

Ha egyesével adagolod az egyest, akkor sokkal "enyhébb" a hatása, mint ha egyszerre zúdítod a fejükre. De úgysincs mit tenni, előbb-utóbb ki fog derülni. Hidd el, hogy jobb előbb, mint később.

Ha pedig nem fontos a tanulás, akkor most miért van para?

2009. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"hát haverok, lányok edzés tanulás csak utána xD"

Nem xD, hanem :-(

Most szúrod el az életed. Még ki lehet javítani később - de vért fogsz pisilni vele, meg egy vagyonba fog kerülni.


Szerezz csak LEGALÁBB egy jobb jegyet.

ELŐSZÖR a lecke, utána tanulás - és csak utána az edzés, majd haverok lányok, stb - HA még belefér.


Később majd magadtól is így fogod csinálni - de ha nincsenek meg az alapjaid, már nem sokra mész vele.

2009. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem azért tanulok én csak 1 hétig nem tanultam am egy 4-es tanuló vok inkább a 3-as van többségben :S
2009. okt. 15. 13:09
 10/18 anonim ***** válasza:

Én avval kaptam a rosszjegyeket, mert kiálltam magamért/másokért és megmondtam a tanárnak a véleményem. :)Érettségi előtt is kocsmázni jártam meg is lett az eredménye. Nemet is lehet mondani a haveroknak, ha vége a sulinak nem biztos, hogy ugyanolyan jó barátaid lennének. Nekem egy sincs közülük, pedig mindig összejártunk.

NEked kellene kérned szüleidtől, hogy ellenőrizzenek gyakrabban, még szobafogságot is kérhetsz, gondolom van számítógép a szobádban...1-2 hetet ki lehet bírni, és meglátod 5ösöket fog teremni! Olvass sokat!!!

2009. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!