Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tampon használat a vízben?

Tampon használat a vízben?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és még nem használtam tampont.Mindig a hónap első hetébe jön meg de a jövőhéten Balatoni táborba megyek.Sokan mondták hogyha megjön használjak tampont.Mennyire jó ez?Ha használok nem lesz bajom?Minit akarok.Minden fürdés után cseréljem?és a fürdések között is bikini alsóban leszek akkor nem lesz bajom pl.átázik vagy valami?legyek inkább rövid nadrágban?
2013. jún. 28. 22:23
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Semmi bajod nem lesz, ha használsz tampont. Én minden fürdés után cseréltem mármint úgy, hogy tegyük fel reggel 8-ra lementünk 1-re haza, akkor cseréltem. Utána ha megint mentünk akkor megint. Ennyi. Én nadrágban voltam, mert úgy biztonságosabban éreztem magam. Tedd úgy ahogy te magadnak jobban érzed. :)

2013. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben és még annyi hogy a vízbe bármennyi időt eltölthetek?
2013. jún. 28. 22:53
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem igen, de jobb lenne, ha anyukádat kérdeznéd erről, mert nekem sincs olyan régóta meg.
2013. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!