Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerülni doboské...

Hogyan lehet elkerülni dobosként az ínhüvelygyulladást? Ma 5 órát doboltam, és érzem a lábamban, hogy valami nincs rendjén. Az ízületeim egyébként is az átlaghoz viszonyítva gyengék. Létezik valami praktika? Gyógyszer vagy akármi.

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban vehetsz gyulladáscsökkentőt, amivel kenheted, plusz ha fáj, érdemes fáslizni.

Nekem anno a tanárom kevertetett egy krémet, amit neki a reumatológus javasolt. Sajnos nem tudom a nevét, viszont ha gyengék az ízületeid, akkor érdemes lenne megelőzésképp elmenned reumatológushoz és neki elmondani a dolgot, ő tuti tud segíteni.

2013. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ez volt régebben állandóan nagyon fájt jópár ízületem, de elkezdtem sokat gyakorolni egy rika keleti harcművészet alapgyakorlatait amik annyira megerősítik az ízületeket, hogy mostanra már nincs gondom ezzel szerencsére.


Erről a kung fu stílusról van szó: https://www.youtube.com/watch?v=ZtLipqVligY


Ha érdekel a dolog segítek ezt megtanulni.

2013. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!