Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet írni fehér cipőre/...

Mivel lehet írni fehér cipőre/pólóra hogy ha esetleg megázik/kimosom az írás rajta maradjon?

Figyelt kérdés
Kb. 25 embertől szeretnék aláírást kérni fehér cipőre,pólóra. Gondolom sima alkoholos filc nem a legcélszerűbb... Lenne valami ötletetek?

2013. jún. 29. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

textilfilc

a legtöbb típust elvileg bele kell vasalni utána, ami cipő esetében nem igazán kivitelezhető, de egyrészt talán van olyan fajta is, ami nem vasalós, másrészt én egyszer csináltam ilyet tornacipővel és az írás tovább megmaradt, mint a cipő :S

pólóból hamarabb kikopik (elhalványul) ha sokat mosod, de látszani fog azért

2013. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azt is meg tudnád mondani esetleg hogy hol lehet ilyen textilfilcet kapni? Internetről pl. tudok rendelni?
2013. jún. 30. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Office Depot-ban vettem, de sztem bármelyik nagyobb írószer boltban kapsz.
2013. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél! :)
2013. jún. 30. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!