Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen könnyen el tud hagyni/el...

Ilyen könnyen el tud hagyni/el tud felejteni a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
6 éve legjobb barátnők vagyunk.3 hónapja van egy kapcsolata, nekem is volt, de mára már nincs. Abszolút semmi támaszt nem kaptam tőle, majd a fejemhez vágta hogy folyton a bajaimmal jövök, és hogy már nagyon beleunt..De egy legjobb bnőnek nem ez lenne a dolg ahogy meghallgat és segít..? Amióta abarátja van nem önmaga, amikor találkozunk(igen ritka alkalom, mert ő nem nagyon akar találkozni...) folyton telefonját nyomkodja, és beszél a barátjával, azt se tudja hogy én mit mondtam neki. Ezt amikor szóvá tettem, letiltott. Majd a barátjának írtam annyit hogy mondja meg a barátnőjének hogy olvassa el az üzenetet. Barátja nekem esett, majd elmondta hogy én milyen egy sz*r barátnő vagyok, és hogy az én kapcsolatom semmi nem volt(minthha annyira tudná, és bármi joga lenne beleszólni,1 hete szakítottam, szóval még elég nyitott a seb..) Ezután írtam a bnőmnek egy levelet. 35 ezer karakter volt, a 6 évet levezettem, megható levél lett, mire ő válaszként még azt is fel hándálta hogy sokáig kellett olvasnia..Majd közölte hogy nem akar már velem beszélni, nem akar tőlem semmit, mert elmúlt a barátság(hogy tud elmúlni egy barátság..?) és hogy ne most kezdődött hanem több mint 1 éve. Több mint egy éve nem vagyok legjobb bnője..De én ebből semmit nem vettem észre. Sokkal rosszabbul viselem.. Hogy így eldobott, elhagyott..?Minden véleményt szívesen fogadok:)
2013. jún. 29. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia szerintem hagyd a francba az ilyen nem barátnő! Nekem is volt ilyen barátnőm neki csak akkor voltam jóó ha nem volt senki pfff szánalmas -,- A másik meg jobba volt a barátomal áá nagyon russzul esett :( Mivel hogy már ovis korunk otta barátnők voltunk azotta ki békültem vele de csak köszönünk egymásnak nem érdekel már -,- Inkább ismerkedj barátkoz másokkal sok szerencsét :)) Ja és ha gondolod írhatsz privibe ! :) 14/L
2013. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!