Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elvarrni a...

Hogyan lehet elvarrni a cérnát (speciális eset)?

Figyelt kérdés
Egy nagyon vékony,szinte átlátszó kendőre varrok betűket fércöltssel.Az 1. betűnél meg tudtam oldani,mert a kezdőcsomomnk lett egy nagyobb hurokja,és arra csak egyszerűen felcsomoztam hátul.Most a második betűnél tartok,itt túl tökéletes lett a csomó,és nem tudom hova lekötni a cérnát.Vastagabb,nem átlástzó anyagoknál mindig szépen meg tudtam oldani,de az a baj,hogy ez átlátszik,ésm nem akarom,hogy átlátszódjon az elvarrás.Olyan vékony ez az anyag,hogy csak 1 rétegből áll,szóval nem tudok olyan,hogy két réteg közé valahogy....

#cérna-elvarrása-kendő
2013. jún. 30. 11:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,és ngyon rövid lett a cérna,csomót sem tudok rá ¸¸az ujjamról lehúzni˝ ,mert nem éri körbe az ujjamat. :/
2013. jún. 30. 11:05
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldottam :D
2013. jún. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!