Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez azért nem...

Szerintetek ez azért nem durva? Ha részletek kellenek mondok még!

Figyelt kérdés
Tavaly erdei iskolában ( lepukkant, rossz helyre mentünk) felfedeztünk egy csomó hátborzongató dolgot. Folyton a hátunkon éreztük valaki tekintetét, de mikor megfordultunk nem volt ott senki. Az első éjszakát egymás ágyába bújva rettegve virrasztottuk át. Ezen az éjjelen történt, hogy már több órája nem mentünk az ajtó közelébe se és huzat se volt, elkezdett lengeni a kulcstartó. De valahogy ilyen ritmusban:Jobb-bal-szünet, jobb-bal-szünet. Vagyis, hasonlóan a szívveréshez:Do-dobb. Do-dobb. Akkor kezdtünk el igazán megijedni, mikor csütörtökön a fiuk ( nem azok az ijedős fajták) lihegve, kipirosodott arccal érkeztek a szobánkba a hírrel:valaki megdobta kővel az ablakukat, de úgy hogy azon egy parányi kör alakú lyuk lett. (A lovak elkerített része felől jött a dobás, és oda senki nem ment be! ) Ugyanazon a napon rettegésünk tovább fokozódott, nem is ok nélkül. Valami borzasztó izgi programon vettünk részt (kenyérsütés:/) és azután rögtön mentünk vissza a szobánkba. De mit látunk? Az egész helység felforgatva, telefonok, pénztárcák a földön, bőröndjeink tartalma az ágyainkra dobálva. Megrémültünk és szerintem ez azért nem csoda. A tanárok azt mondták hogy ne drámázzunk, mikor mondtuk, hogy valaki bejött hozzánk és mindent felforgatott. A fiuk nem lehettek, hisz mindenki ott volt a kenyérsütésen!

2013. jún. 30. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lerágtam a körmöm tövig...
2013. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
bocs, nem akartam ennyire rátok ijeszteni...
2013. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De durva, de legalább nem egyedül voltál, hanem társasággal. Biztos belefutottatok egy dühös szellembe.
2013. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az elso valaazolo gunyolodik vagy komolyan monsja?? Elneveztuk a szellemet Átoknak. Az naon gáz??
2013. júl. 1. 11:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Örülök ha jól szórakoztál hamis kérdésfeltevéssel, jutalmad a gerinctelen jelző a neved elé.
2013. júl. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz!!!Hogy képzeled, hogy alaptalanul ilyeneket mondasz!!Miből gondolod, hogy hamis?Csak azért, mert választékosan fogalmaztam? Netalántán az, hogy helyesen írtam? Lehet, hogy ez volt a szokatlan számodra, mivel (már bocsánat) elég sok nyelvtani hiba szokott lenni!
2013. júl. 5. 20:38
 7/15 anonim ***** válasza:

B@sszus, már leírtam egyszer de elszállt, és most megint be kell gépelnem. Szóval: Nagyon jól leírtad a történeted, tetszett, sőt túl jól leírtad, azok után meg beírod hogy átoknak neveztétek el és hogy az "naon gáz"-e? Amikor megláttam ezt a "naon gáz" kifejezést meg az utolsó kommented, azt gondoltam hogy gúnyolódtál és csak játszadozol. Kiráz a hideg ettől a 'naon gáz' kifejezéstől és amúgy nem, nem 'naon' gáz, ha elnevezitek, szóval elég furcsa volt az a 'naon gáz' témájú kérdésed, úgy tűnt mintha gúnyolódnál! Nem tudtam hogy neked a 'naon gáz' kifejezés az használatban van...

Ja és ugye ezt másodjára írom, mert amikor be akartam fejezni és elküldeni az előző üzit akkor egyszerűen magától kikapcsolt a gépem. Semmit nem csináltam, magától kikapcsolt. Lehet hogy rám szabadítottátok ezt az átkot :P de az nem baj, szeretem a kihívásokat.

Az első kommentemmből meg láthattad hogy normálisan véleményeztem és tetszett is a sztorid, csak ez a 'naon gáz' kérdés kiverte nálam a biztosítékot, gúnynak tűnt, nem tudtam hogy a kamaszok még mindig használnak ilyen kifejezéseket. Szóval furcsa ez így, jól leírt sztori után egy ilyen gúnynak tűnő kérdés.

2013. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezt mondd, mert ha zavar nem használok ilyen szavakat. Azért nem kell rögtön gerinctelennek nevezned!
2013. júl. 6. 14:02
 9/15 anonim ***** válasza:
beszélj még és ha lehet akkor olyan részleteket amik megcáfolják azt hogy valaki jól rátok akart ilyeszteni
2013. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Első nap a lányok dobálták egyik barátnőm maciját és az én üveg dezodorom ott volt az asztalon. A maci épp balra szárnyalt és leesett aa dezodorom. Jobb oldalra. Ráadásul úgy, hogy a maci hozzá se ért!! A szilánkokba aztán jól belelépett a barátnőm.(Vérzett)
2013. júl. 6. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!