Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóval, van egy fiú már 1 éve...

Szóval, van egy fiú már 1 éve beszélgetünk, jóba vagyunk, néha néha összeveszünk de nem tart tovább 1 napnál maximum! HELP?!

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy ebböl lehet e valmi? mindeketten tetszünk egymásnak és ezt mindenki meg is mondja, csak valamiért még nem jöttünk össze.. mindig közbe jött valami veszekedés körülöttünk, ami nem épp volt jó..és kicsit megszakitotta a kapcsolatunkat, msot itt a nyár, egyre többet találkozunk, meg beszélgetünk, néha bunkó..meg kicsit fura is..meg más lányoknak is irkál, hogy milyen szép, ami nekem nem esik ugye jól, de mikor nekem is ir valami kedveset az egészet elfelejtem, NEM TUDOK RÁ HARAGUDNI, nagyon sok fiú volt már ebben az évben aki aranyos volt, mondta hogy tetszek neki, de én egyikőjükre sem tudtam úgy rá nézni mint RÁ!

Már arra is gondoltam ,hogy lehet jó is ha még nem jártunk, jobban ismerjük meg egymást..és mivel már 17leszel és ő 18 sokkal komolyabb lehet a kapcsolatunk mint mondjuk egy 14-15 évesenek? és már nem tudok semmit, csak azt hogy ha ez mégse sikerülne, elég nehezen tenném túl magam rajta. :/ én tényleg nagyon szeretem, tudom hogy ő is! Mégis fél?! vagy áááááá nemtudom szerintem fél, bár én is nem tagadom de ez akkoris olyan rossz, mit csináljak? vagy várjak rá? hogy ő lépjen? legalább jobban megismerjük egymást? :) köszi előre is


2013. jún. 30. 16:07
 1/1 anonim válasza:
Mi lett belőle?
2014. máj. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!