Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha annyira nem...

Mit csináljak, ha annyira nem illünk össze a barátnőimmel (2 legjobb) és napi 6-szor összeveszünk, de ha nem lennénk azok, akkor hiányoznának?

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2013. jún. 9. 20:35
 1/1 anonim válasza:

Általános iskolában alsósként 1-4 vagy 5. osztályig magányos voltam. Negyedikig egy osztálytársnőmmel voltam, akit anno egyetlen és ezáltal legjobb barátnőmnek hívtam. Sosem voltak IGAZI barátaim, ezért nem is tudtam milyen is az. Aztán pár év múlva (negyedikben) már rohadtul elegem lett a csajból. Okos, nem tagadom, viszont irányító típus, sértődékeny és kioktató. Szóval negyedikben összeszedtem a bátorságomat és megmondtam neki elég félénken (nem a következő szavakkal), hogy köszöntem szépen az eddigi éveket, de fejezzük ezt be, ne legyünk barátok. Jó ideig hiányzott, hiszen megint egyedül voltam, de mégis jobb volt. Aztán mára találtam IGAZI barátnőket. Azóta úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül minden esetben, mint rossz társaságban.


Ennyi alapján nem tudom, hogy milyen élőben a viszonyotok egymással. Tényleg barátság vagy sem. Elviselitek egymást, vagy attól, hogy sokszor veszekedtek, mindig számíthattok egymásra szó nélkül, és így tovább.


16/l

2018. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!