Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hallgasak a bátyámra?

Szerintetek hallgasak a bátyámra?

Figyelt kérdés
Már 1-2 éve járok vadászni és nagyon megszerettem.Amúgy 13 éves lány vagyok és most leszek 8.as.De én már 5.be eldöntöttem hogy vadőr akarok lenni.A bátyám le akar róla beszélni merthogy úgyse tudok vele elhelyezkedni.Szerintem csak a féltékenység beszél belőle mert neki már van vadász vizsgája de nem ment el vadőr suliba.

2013. jún. 30. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,valószínűleg tényleg nagyon nehéz lenne elhelyezkedned. Én azt csinálnám a helyedben,hogy továbbtanulnék,és esetleg az egyetem/főiskola után/mellett elvégezném a vadőr iskolát is.
2013. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok vadőr, de leírom ahogy én látom.

A vadőrséggel az a probléma, hogy sokszor kell menni este meg hétvégén, meg bármikor amikor hívnak.

Ez még fiatalkorban vicces, de család, főleg gyerek mellett már nem annyira bejövős. Szóval ehhez szükség van egy megértő férje is.

A kedved nem szeretném elvenni, mert szerintem ez a legszebb hivatás. Szerintem állásod is mert tudtommal változik a törvény és kötelező lesz 3000 ha-onként 1 vadőr.

2013. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. júl. 2. 14:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a mi területünkön lévő vadőrpár az iskolában találkoztak és amikor befejezték összeházasodtak és azóta is boldogok 2 kislánnyal és úgy van a beosztás hogy a férj végzi el a vadőri teendőket a feleség meg a háztartásba dolgozik.
2013. júl. 2. 14:14
 5/5 SoundscapeToArdor válasza:
Nem biztos, hogy féltékeny, hiszen ha akart volna, elmehetett volna, vagy így, vagy úgy. Semmiképpen ne hallgass rá; ártani nem árt ha van egy ilyen képesítésed is, valami mással egyetemben. ;) Nekem is tervbe van véve. Azonban tény és való, hogy nők ritkán mennek vadőrnek, inkább a férfiak vannak a szakmában, tehát ha közted és egy férfi között kell majd választani, inkább őt választják.
2013. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!