Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma egy mási kvárosba kellett...

CsAk SziVesen kérdése:

Ma egy mási kvárosba kellett tankolnom a shell kuton oda jött hozzám egy kedves kutas és kérdezte hogy mennyit rakhat bele? Én mondtam hogy majd én csinálom, de erősködött. Mondtam neki 5000 ft ért rakjon bele.

Figyelt kérdés
Be mentem fizetni,közbe kinéztem az ablakon és látam hogy köze a másik kutassal és egy vevőel beszélget. Azt mondja a pultos csaj 20745ft lesz mondom én nem tele kértem., Bejött a srác és el ismerte hogy figyelmeltlen volt. Direkt mondtam neki 2 szer is hogy csak 5000 ért. Mivel nem volt nálam több pénz mint 5000 ft mondtam hogy csak ezt tudom kifizetni,és hivja a főnököt vagy szivják le amit belerakott a srác.. azt mondta nem kell mert az körülményes,és hogy majd fizetéskor hozzam be a töbit fel irta a rendszámom és a telefonszámom amit persze nem az enyémet adtam meg mert nem szokásom kiadni senkinek.Kifizettem az 5000 ft ot és elmentem. Sajnos eléggé szarúl álok átlag 90000 ft ból gazdálkodunk + a párom kb ennyi fzuja. Fingom sincs miből fizetem ki a tartozásom,amit melleseleg nem is kértem. ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. júl. 1. 19:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!