Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék bérelni egy autót...

MÉszáros Zoltánné kérdése:

Szeretnék bérelni egy autót nyaraláshoz! Mire figyeljek? Honnan tudom, hogy mennyit kell tankolnom bele, ha a távolság kb 65km re van? Milyen tipusú autót válasszak és mekkorát?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat válassz ami nem ősrégi lehetőleg, legyen benne hely annyi embernek és csomagnak amennyit kb vinni szeretnél. Szerintem célszerűbb teletankolni mert szerintem ott helyben is használni fogjátok. Én azért rákérdeznék a fogyasztására is így könnyebben lehet majd kalkulálni. Szerintem úgy ne tankolj hogy pontosan kicentized maximum akkor ha a pénztárcád nem engedi mert bármikor megállhat útközbe és akkor lehet tolni az autót a legközelebbi kútig.
2012. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

65 km-re mész nyaralni, és bérelsz egy autót?

A bérelt autót tele tankkal kapod meg és tele tankkal kell visszaadni, annyival meg bőven megjárod azt a kis távolságot!

Viszont ilyen kis távolságra érdemes napi minimum 5000 Ft-ot kifizetni autóbérésre? Ha egy hétre mész, akkor annyiból egy taxi is elvisz!

2012. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha ott helyben már nem kell az autó, akkor taxiban érdemes gondolkodni. Akkor ugye nem a Tiéd a felelősség, ha valami történik a járművel, bérelt autónál viszont könyörtelenül rajtad vernek le mindent. Ha például parkolóban meghúzzák, behorpasztják; elütsz egy nyulat és félig leszakad a lökhárító -> ezt mind neked kell kifizetned, a kgfb ugyebár erre nem terjed ki:(
2012. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!csak azért mennék autóval mert megszüntették arrafelé a vasutat és két pici gyerekkel nem ülök távolsági buszra!+még a bőröndök+ babakocsi! Van valakinek rossz tapasztalata?Találtam olyat aki nem kér kaukciót és napi 4e ft
2012. máj. 14. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

A sajat biztositasod nem biztos hogy fedezi a berelt autot, mielott elhoznad a kocsit mindenkepp hivd fel a biztositot es ennek erdeklodj utana.


Az en biztositom peldaul fedezi a berautot, de ha valami tortenik, akkor az onreszt ki kell fizetnem es a biztosito csak utana fizet a kolcsonzonek.


Ezert en altalaban kerni szoktam a kolcsonzo altal felajanlott biztositast es akkor le van tudva minden.

Persze a kolcsonzo altal nyujtott biztositast is illik alaposan atolvasni, hogy tudd mi ujsag.


Mondjuk a taxival tenyleg jobban jarsz, mert ott csak viteldij van es hello. Nem kell aggodnod, hogy ejszaka rongaljak az autot stb.

2012. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 15. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!