Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírok várni Októberig!...

Nem bírok várni Októberig! Imádom a Vámpírnaplókat <3 Szeretném olvasni könyvben is, de sok negatív kritikát hallottam róla? Olvassam szerintetek?

Figyelt kérdés

De akkor most hány része van magyarul? És van valamilyen Stefan naplója vagy mi is nem?

Mert én szívesen elolvasnám mind2-t :)

De nagyon sok negatívat hallottam róla...:-/ Meg, hogy elvileg eltér a sorozattól...igaz ez? Ha igen, akkor jó vagy rossz értelemben?



2013. júl. 2. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak az első könyvet olvastam, abban Stefan is és Elena is vezet naplót, de a sorozat teljesen más mint a könyv, csak a szereplők neve ugyanaz. Én is gondoltam rá, hogy tovább olvasom, de már megnéztem a sorozatot, s az sokkal jobb :D Én is nehezen bírom októberig, de addig lekötöm magam más sorozatokkal, ha érdekel, tudok ajánlani párat :)
2013. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én most nézem (vagyis haladok a felrakott részekkel, mert már a 4. évadnál vagyok, szóval abból csak ritkán van rész :-/) a Pretty Little Liars-t és a The Secret Circle-t...

Igen, lécci ajánlj :)

2013. júl. 4. 10:07
 3/9 A kérdező kommentje:
És a Stefan naplója c. könyvet olvasta valaki? Az jó?
2013. júl. 4. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvasd és döntsd el te, hogy milyen a könyv. Lehet, hogy bejön neked. Nekem tetszett.:)
2013. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm már megvettem :)
2013. júl. 4. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Míg várom a TVD folytatását, addig megnéztem az Egyszer volt,hol nem volt, A titkos kör, Revolution, Sherlock és Watson, Flashforward(ezt csak angol tanulásként megnéztem angolul, de tetszett), Terra Nova, Elcserélt lányok sorozatokat. Letöltöttem még a Szépség és a szörnyeteg-et is, de még nem kezdtem el, ezért még nem tudom, hogy jóe :)
2013. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trik válasza:
Én a rendes könyvbe az 5. a stefan naplójába 1 résznél tartók és nekem tetszik mellette nézem a sorozatot is és a kettő ég és föld de akkor is ajánlom hogy olvasd el
2013. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nagyon jó a Stefan naplója nekem nagyon tetszett!:) Én is türelmetlen vagyok,de majd csak kibírjuk Októberig :/
2013. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a Stefan naplóját nem olvastam. A sorozatot imádom és a könyveket is, de tényleg szinte teljesen el kell őket különíteni. Stefan és Damon karaktere nagyjából egyforma - amiatt érdemes olvasni - de Elenáé teljesen más, és nekem a könyvbeli szimpibb, szerethetőbb:D jók a könyvek, érdekesek, teljesen más, mélyebb misztikus világokat nyitnak meg, izgalmasak és legalább olyan borzongatóan romantikusak, mint a sorozat:) eddig nyolc része jelent meg magyarul, de nem annyira hosszúak, októberig pont lekötnek:D amúgy szerintem a negatív kritika abból adódik, hogy a sok sorozat-fan el akarja olvasni a könyveket is, mert az ilyen adaptációknál általában a könyv jobb, kidolgozottabb, részletesebb és aztán nem azt kapják, amire számítanak, mert a történetek egészen mások:)annak egészen biztosan tetszenének a könyvek, akik nem látták a sorozatot, de szerintem így is tetszeni fognak, ha nincsenek előre elvárásaid és ,,semlegesen˝ állsz hozzá:D
2013. aug. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!