Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óceánjáró hajón milyen a munka?

Óceánjáró hajón milyen a munka?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy álommeló, ez tényleg igaz lenne?

2013. júl. 2. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Milyen felkészülést igényel? Nyelvtudásban, egyebek? Van vkinek tapasztalata? Hány éves korig lehet kb. menni? Köszi a válaszokat!
2013. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én két hete jöttem haza 3 hónap után. Elmondhatom hogy már nem éri meg kimenni, hogy álommeló lenne??? Na ezen szépet nevettem..

Angol nyelvtudás nyilván kell, hisz angolul szol hozzad mindenki. tréningeken kell részt venned ami 4 órásak is lehetnek, szóval kell az angol.

A lényeg az egészben, hogy a fizetésed csökkentik, de az elvárás ugyan az. napi 11-12 óra meló. Szabadidődben te döntesz h mit csinálsz. Leszállsz? Mosol? Alszol? Elmész edzeni? Esetleg elmész este a bárba? Ha egyiket választod a másikra vagy időd vagy erőd nem marad. NINCS ÉLETED (!!!) Azt itthon kell hagyni...

Első szerződés ha pincérként v bárosként mész akkor olyan 920$ keresel. Igen... Olyan órabéred van mint itthon. ahoz h álommeló legyen ahhot team head waiternek kell lenned mert ok olyan 4200$ keresnek havi szinten. De az ut nagyon hosszú addig.

Assistant waiter , asisstant team waiter, team waiter, team head waiter, St team head waiter.

emellett a kaja moslék.. minden héten ugyan az. Kollégák 85%-a Ázsiai.. Nagyon undorító szokásokkal.

Igaz láttam szép helyeket... Mexiko, puerto rico, jamica, kajmanszigetek, st thomas, beliz, gtand turk, bahamák...

de volt olyan port ahol 3 honap alatt EGYSZER SEM (!!!)tudtam még csak le se szállni!!! ugy jo lenne ha kimesz 4-5 hónapra egy jobb fizuert... latsz helyeket, ha szerencses vagy kirandulhatsz is... De az asisstant waiter első szerződése 8-8,5 hónap... ami rengeteg..


Ha kérdésetek van irjatok privátban.

2013. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!