Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ÉLETBEVÁGÓ hogy deríthetném...

ÉLETBEVÁGÓ hogy deríthetném ki hogy mi történt 1 emberrel?

Figyelt kérdés
Nah iskolába járok és volt a suliba 1 barátnőm. Nagyon rendes lány szép meg minden de nem tudom mi lett vele. Intézetis volt mert az anyukája meghalt pár éve az apja meg nem foglalkozik vele iszik stb a testvérei sem foglalkoztak vele, de néha volt hogy náluk aludt 1 napot. Na a lánynak van valami papírja hogy Psychés betegsége van (ha felidegesítik képes kiszúrni akárki szemét akár ceruzával is) meg a nézése olyan hogy ha ránéz valakire akkor a szemét bámulja egyfojtába. Na de én nálam ez nem számított. De az a helyzet hogy egyik napról a másikra nem jöt iskolába (már év eleje után 1 hónappal nem jött be többé) azóta nem tudom mi van vele. Hol tudnák utána nézni ? Nagyon fontos lenne kérem segítsetek
2013. júl. 3. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennek nem nagyon tudsz utána nézni.. Esetleg ha a lakására elmennél, bár azok alapján amiket leírtál róla, én nem nagyon mernék odamenni, hátha felidegesíti a dolog. Erre nem nagyon lehet szerintem jó tanácsot adni, mert kitudja mi lenne jó? Lehet csak meg kéne várnod a szünet végét, és ha az újévben sem jár suliba, na akkor tényleg gondok vannak. Lehet h az a hónapos kihagyás amiről beszéltél csak lázadás volt, vagy ilyesmi.. Nekem is van egy osztálytársam aki néha csak úgy heteket hiányzott, de még itt van él és virul:) Hát nem tudom, h mennyit segítettem de nekem ez a véleményem.. Remélem segítettem:)
2013. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!