Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vendégségben korán kell...

Vendégségben korán kell kelnem? Én 10-11 körül szoktam felkelni, ha nincs suli, de rokonomék 7-8-kor és engem is mindig felkeltenek. Nem a vendéghez kell alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez egy érdekes kérdés...ezen szoktam énis gondolkozni de ha 10kor kelsz az szerintem még egyáltalán nincsen későn de hát ők vannak otthon ezért inkább neked kell alkalmazkodni.. de ettől függetlenül azért nekik se kellene felkelteniük..bár attól függ hol alszol ha különszobába akkor teljesen mindegy szerintem mikor kelsz fel kivéve ha dolguk van aznapra..de kérd meg őket hogy ne keltsenek fel ha nem muszály:p(tudom hogy pontos j:D)
2009. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha tudod,hogy pontos j akkor miért nem úgy írod?

Nos,ez jó kérdés.Ha belegondolsz,biztos alkalmazkodnak hozzád a rokonok,csak nem az alvás témában.Szóval olyan ételt csinálnak amit te is szeretsz stb.

Aki 7-8-kor kel,az nem fog tudni 10-ig ágyba lenni vagy lehet h dolguk van.Viszont Te aki a suli miatt szoktál korán kelni nem nagy gond,ha 8-kor fel kell kelned.(szerintem legalábbis nem kéne annak lennie)

2009. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hozzánk szokott olyan vendég jönni aki 9-10ig alszik, mi pedig már 6-7 órakor fönt vagyunk.... ha álmos had aludjon :D
2009. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor nálunk vendégek vannak, ők már 7-kor nyüzsgenek, én meg olyan 10 körül kelek fel... De engem hagynak aludni. Ha mi vagyunk náluk, akkor is én kelek utoljára:D Szerintem ez nem baj...
2009. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem megyek vendégségbe, pont ezek miatt.
2009. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A vendégségben a vendégnek kell igazodnia a vendéglátóhoz!

mekkora egy lusta lehetsz!10-11ig csak aludni,elég nagy szégyen!!!

2012. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én délután 15-16kor kelek szóval együtt érzek,de egyszer kibírod.
2018. nov. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!