Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a jó...

Mi a véleményetek erről a jó kis trükkről, hogy tompítsd a vendégségben kakilás hangját, szagát?

Figyelt kérdés

Képzeld el, hogy vendégségben vagy, és hirtelen rád jön a szapora. A WC kicsi, vagy közvetlenül olyan szobából nyílik ahol sokan vannak. Érzed, hogy a dolog nagy csinnadrattával jönne ki belőled. Ezt kell csinálni:

Bemész a budiba, és felhajtod az ülőkét, körbetörlöd a karimát wc papírral, majd ráülsz közvetlenül a porcelánra. Jól odafigyelsz, hogy a feneked és a combod "légmentesen" lezárja a nyílást, lehet kicsit bele kell mélyedni a kagylóba.

Most engedd el magad!

Mindegy mekkora erővel és milyen durván tör ki belőled a cucc, alig lesz hallható, és a bűz is a kagylóban marad. Ezután húzd le a WC-t, anélkül, hogy megmozdulnál a fenekeddel (nehogy véletlenül oldd a légmentes zárat) a seggre fröccsenhet víz de nagy dolog, letörlöd.


Ezután állj fel, töröld ki a feneked, és megint húzd le a WC-t.


A többiek csak annyit fognak észrevenni, hogy 2-szer húztad le a WC-t. :)


2010. febr. 19. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lol... nem értem minek ilyen nagy dolgot csinálni ebből, mások is szoktak kakilni, nincs ebben semmi furcsa. A porcelánra meg nem ülnék mert tele van bacikkal akkor is ha körbetörlöd. A lehúzáskor ha belelóg a segged akkor plusz elkaphatsz még valamit. Nekem nem ér ennyit. Ha sz*rni kell akkor megyek, ha esetleg hangos volt akkor utána elviccelődök rajta másokkal. Ha büdi akkor ablaknyitás, ha nincs a wc-ben ablak akkor szokott lenni illatosító. Ha nincs akkor meg az ő bajuk, szólok is hogy egy darabig senki ne menjen mert ott ájulna el:D
2010. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha megis marad egy kis res hatul,a tarkodig froccsen fel a cucc.Azt nehezebb kimagyarazni,hogy mitol csopog a fuleidrol es miert fosos a plafon.
2010. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pff...


Te aztán tudsz bonyolítani :D:D:D:D


Én megoldom egy légfrissitőszprével, vagy akinek nem testzik ne vegyen levegőt kijelentéssel!!!

2010. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én étteremben mentem 1x hangos wcre, hiába hát jól főzötta szakács :D:D:D


Kínjában a pincér már felhangosította a zenét, akkorákat rotyogtattam, amikor kijöttem mindenki csak bámult rám de magasról lszrtam :D:D:D:D

2010. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

XD

Én azt szoktam csinálni, hogy amíg ön a cucc, lehúzom a WC-t, és akkor nem hallatszik... A sazgot meg megoldja a légfrissítő, vagy ablak, ha viszont ablak, és légfrissítő sincs, akkor majd ráfogom az előttem lévőre. XD

2010. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jön*
2010. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Én azt szoktam csinálni, hogy amíg jön a cucc, lehúzom a WC-t"


És annyí ideig húzod, amíg ki nem rotyogtál mindent, vagy ez csak arra a fajta fosásra használod, amikor egy nagy robbanással minden kijön? :)

2010. febr. 20. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!