Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a metinről?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 4-5 éve metinezem és egyszerűen nem tudok leszokni róla. Érzem, hogy már unom de egyszerűen nem megy. Sajnos a metin miatt híztam is el. Képes vagyok reggeltől estig a gép előtt ülni és kockulni. Barátnőm nincs, haverok vannak csak én másik településen élek szóval nem nagyon tudunk találkozni. Mondjuk nincs messze annyira a 2 hely. Ez alatt a 4-5 év alatt szinte már minden magyar metin2 szerveren játszottam.
2013. júl. 5. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

töröld le, és gyere CSzni:D

najó, maradjunk annál, hogy letörlöd és kész:D nemtom miféle játék, de ha ilyen karakterfejlesztős, akkor végy egy nagy levegőt és töröld a karaktert... nem lesz kedved mégegyszer végigcsinálni ugyanazt, hogy meglegyen a szint:D

2013. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval. Próbálj meg kimozdulni otthonról, az ellopja az idődet, segít barátokat gyűjteni, és akár fogyni is :)mondjuk tapasztalatom szerint a fiúk egy idő után maguktól kinövik a "kockaságot", de szerintem ne várd meg :)
2013. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen ez ilyen karakterfejlesztős játék.

Az a baj, hogy én egy kis faluban élek. Itt nincsenek barátaim. Ismerkedni nem szeretek, és itt nem is nagyon szeretnék. Azért mert itt csak olyan emberek vannak akik köcsögök (más szó nincs rájuk), a beszólogatáson kívül máshoz nem értenek.

2013. júl. 5. 23:27
 4/13 anonim ***** válasza:

hát a kettes nevében is köszönjük szépen:D szép dolog.. tisztességesen válaszolunk, aztán itten leköcsögözöl... meg magadat is amúgy:D


töröld le és majd meglátod mi lesz:)

2013. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem titeket köcsögöztelek le. Hanem azokat a fiúkat, lányokat akik a lakóhelyemen élnek.
2013. júl. 5. 23:44
 6/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Talán pont azért hiszed azt hogy csak "köcsögök" laknak a faludban, mert nem ismerkedsz. Biztos találsz hasonló gondolkozású embert mint te vagy. :) Vagy pedig gyúrd ki magad (azzal is elmegy az időd és nem metinezel) és senki nem mer majd beszólni :P
2013. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ilyen beszólogatós, verekedős típus. Én ilyen nyugodt vagyok.


Jah és felüléssel, guggolással lehet hogyni? :D

2013. júl. 5. 23:54
 8/13 anonim ***** válasza:
nem is mondtam, hogy szólogass be..csak így te se kapsz majd beszólásokat :) lehet, és sok sikert ^^
2013. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2013. júl. 6. 00:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem nem vnézek ki elég körvérnek. Holnap szerintem teszek fel majd képet.
2013. júl. 6. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!