Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és több mint 3 éve cigizek. Hogy tudnék könnyen leszokni??
2013. febr. 18. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el ezt a könyvet. ha van eszed és használni is tudod, elgondolkozol, akkor menni fog. nálam bevált. ingyen letölthető.

2013. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Könnyen sehogy.

Én 35 évig dohányoztam. Kipróbáltam mindenféle nikotintapaszt, rágót, vudu varázslatot, de semmi nem használt. Bár néhány napig kevesebbet is szívtam, ez sem tartott sokáig.

Aztán elegem lett az egészből, és úgy döntöttem, hogy többé nem gyújtok rá. Nehéz elhatározás volt, de betartottam. Már több mint 3 éve nem dohányzom.


Amíg belül, komolyan nem határozod el, hogy leszoksz, addig nem fog menni, bármit is csinálsz. Nagyon kemény dolog, sokszor hiányzik a cigi, de meg lehet tenni. Csak belül, MAGADNAK határozd el, hogy nem gyújtasz rá többé.


Aztán már "csak" be kell tartani. :-)


SOK SIKERT!!!

2013. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2013. febr. 18. 20:32
 4/4 milan970521 ***** válasza:
szia! én 11 éves korom óta cigizek napi 1 doboz marlborot szivok el! és én se tudok leszokni! probalj meg úgy hogy minden nap 2-3 szállal kevesebbet szivsz! be fog valni! sok sikert!
2013. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!