Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális szerintetek az, hogy...

Normális szerintetek az, hogy 16 éves lány létemre anyám nem engedi hogy fiúkkal BARÁTKOZZAK?

Figyelt kérdés
állandóan balhézik mindenért sehova nem enged el, ha fiúkkal vagyok mindennek elhord hogy 16 éves létemre én már fiúkkal lógok, mi közbe szerintem sokkal jobb barátok mint bármelyik lány...Normális ez?
2013. júl. 6. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Sok helyen igen.
2013. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyunk vallásosak, nem hiszünk semmiben ha erre gondolsz.
2013. júl. 6. 16:46
 3/8 anonim válasza:
95%
Gondolom attól fél, hogy összefekszel valakivel majd terhes leszel és ezzel elcseszed az egész életed. Azt, hogy ez normális-e nem tudom megmondani mert nem ismerlek se téged se anyukádat.
2013. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen helyén való. Ha elmúltál 18, utánna se engedi, az már gáz.
2013. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem értem... az a baj, hogy nekem szinte csak fiú barátaim vannak és én nem az a lány vagyok aki mindegyikükkel kavar, érettebbnek is érzem magam a korombeli lányoknál, akik állandóan isznak buliznak. Családi kapcsolataim viszont nem túl jók, szinte csak a veszekedés megy.
2013. júl. 6. 21:33
 6/8 anonim válasza:
100%
Ebben a helyzetben vagyok én is...nincsenek is barátaim, köszi anyu...
2013. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert azt hisszi hisszi majd megdugnak meg ilyenek! A mai lányok amugyis könyen adják magukat!
2014. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A nővérem is 16évesen bepasizott,majdnem lett gyereke is,el kelett vetetni.Biztosan csak ettől véd az anyukád.beszélgess vele,hogy mennyire vigyázol ilyen téren,és hogy nem vagy már kisgyerek.
2014. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!