Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz h a b*ziságuké...

Szerintetek gáz h a b*ziságukért jön be nekem az one Direction?

Figyelt kérdés

am csak bis*x ek..de mindegy......

mindenki mondta h b*zi melegek meg minden.....utána néztem és olyan képeket láttam h csókokoznak....videokat ...h egymásra másznak...meg ilyenek...

és ez naon bejön nekem....ez gáz??? am lány vok......



2013. júl. 7. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát igen! Ez k***rvára gáz! Már eleve csak az a tény h bejönnek vagy hogy hallgatod őket...Nemhogy még azis h egymás f***szát nyalják...Őszintén?Haljon meg minden ilyen nő vagy lány vagy mivagy mint te...Kinem állhatom az ilyen JB 1D rajongó kis k***rvákat...A lényeget leírtam...tessék változtatni magadon nem kéne hagyni hogy a deformált világ utat törjön a te tudatodba is!Elég szégyen h a tinik***rvák 90%-a ilyen!!! DE! Még nem késő! Változtathatsz ezen!

és ez a komment/vélemény még a legjobb hozzáállásommal íródott!és teljes higgadság melett!

2013. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cathilina ***** válasza:

Az, hogy a bandatagok emiatt szimpatikusak, önmagában szerintem nem probléma. Nekem például majdnem mindenki bejön, akinél kard van.

Ha emiatt szereted a zenéjüket, ott már bajok vannak. Most nem azt mondom, hogy aki One Directiont hallgat, az mentálisan sérült (bár én magam eléggé nem szeretem) de egy mű értékeléséhez el kell tudnod vonatkoztatni a művésztől.

2013. júl. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De sok "választ" kellet jelentenem :D


Kérdésre válaszolva: igen a közvélemény szerint biztos gáz.

2013. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nem mondom azt, hogy gáz. Hisz ha b*zik is akkor mi van? Semmi! Én nem vagyok rajongó, de nem is utálom őket. Ismerek olyan fiúkat, akik b*zik, és még is tök normálisak, sőt! Sokkal de sokkal tiszteletteljesebbek mint a mai fiatalok! Sőt a legjobb barátom b*zi, és még is annak ellenére, hogy én lány vagyok, annyira jóban vagyunk, mintha már tesók lennénk. Szóval szerintem nem gáz. :)
2013. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért csúfolnák mert szereti őket hanem azért mert a b*ziságukért. Egy directioner (vagy mi) megkérdezni őt hogy miért szereti akkor mit fog mondani? Ezt. Az a lány úgy megsértődne hogy az nem igaz. És mivel a mai tinilányok elég nagy része tajparaszt (személyes tapasztalat) így még akár rossz is történhet.
2013. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
larry is real.
2013. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz! :D Őszintén, nekem is tetszik ez az egész, de nem mondom ki.


Ez most olyan, hogy egy srácnak is bejön, ha két szexi csaj egymásra mászik, vagy csókolóznak. Szóval ők szerintem ne szóljanak be nekünk. ;)

2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Biaa99 válasza:

1. Egyaltalan nem b*zik sem bis*xek baratnojuk van. Meg ha "igazi"directioner vagy akkor nem hiszel azilyen baromsagoknak

2. Megha azok is lennenek elg gaz ha azert jonnenek be mert masok. Nem lehet egy "tulajdonsagba" beleszeretni.

2013. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!