Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lánynév a szebb a...

Melyik lánynév a szebb a Vanília vagy a Fahéj?

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy mindkét név furán hangzik de szép nevek.

Szerintem a Fahéj jobb. Szerintetek?



2013. júl. 7. 14:19
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
23%

Rácz Fahéj , POMPÁS!

Hova süllyedhet még ez a világ..

2013. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! A kérdező még gyerek!;) A kérdést pedig csak kíváncsiságból tette fel!Nem azért,mert Rácz Fahéj lesz a gyereke!
2013. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

41-es válaszolónak:

Ha tudod,hogy Rácz a vezetéknevem akkor nyilvánvlóan elolvastad a 40.kommentemet amibe azt is leírtam,hogy csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést. De attól te még mindig úgy mondogatod mintha tényleg ezt e nevet akarnám adni a gyerekemnek. Te értelmi fogyatékos vagy,hogy nem bírod felfogni,hogy csak kiváncsiságból tettem fel ezt a kérdést???????????????????? Azt ajánlom,hogy járj pszichológushoz mert neked valami gond van az agyaddal, biztos beütésed van. De hát így születtél nem tehetsz róla...hova fajul ez a világ egyre több embernek van súlyos értelmezési nehézsége...


A 42. válaszolónak teljesen igaza van!

2013. júl. 13. 19:23
 44/55 anonim ***** válasza:
23%

Annak ellenére, hogy még csak gyerek (mondjuk abból , hogy ilyen kérdést tesz fel nem remélek tőle sokat) valószínűleg valamilyen okkal tette fel ezt a kérdést.


Mert pl. nekem és szerintem minden ép ésszel rendelkező embernek nem jutna eszábe ezt a kérdést feltenni, hiszen tudja rá a választ, hogy ezek a nevek macskáknak meg tengerimalacoknak valóak.

2013. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%

előző, vagy édességeknek:)

[link]


[link]

2013. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

44.válaszolónak:

Mint ahogy a 39.,és a 42.válaszoló(A két válaszoló ugyanaz a személy) is leírta én csak kiváncsi voltam a reagálásokra-.-.Nem tévedtem tényleg baj van az agyaddal-.-

Csak nézd meg te 56%-ban adsz hasznos válaszokat a 42.válaszoló pedig 69%-ban. Tehát valószínűleg kinek van igaza?:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. júl. 13. 23:02
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként,a Fahéj is egy név ugyebár,van akinek nem tetszik..ugyanúgy,ahogy valakinek nem tetszik a Krisztina sem..az is egy név ez is egy név kinek mi tetszik lehet hogy nagyon nagyon nagyon régen még amikor a Krisztina egy új név volt,akkor az számított furának a többi között,és azt szólták le..de ez nem biztos pl.a virág név is érdekes,de már mindenki megszokta.10-20 év-vagy lehet több-a fahéj már egy megszokott név lesz,ami persze nem biztos,de bármi megtörténhet.
2013. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Nem hinném , hogy a százalékok itt bármit számítanak hiszen ha már az embernek nem tetszik valami egyből lepontoz szóval lényegtelen.

A hasonló értelmek akik Mustárnak meg Cirminek akarják hívni szerencsétlen gyerekeiket..

Vegyetek macskát!

2013. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

a sok szánalmas válaszoló aki leszidja a kérdezőt csak azért mert neki tetszenek ezek a nevek.... ENNYIRE NEHÉZ MÁSOK VÉLEMÉNYÉT TISZTELETBEN TARTANI???????????????? -.-

Attól hogy nektek nem tetszenek de másnak igen már le kell őket szidni? És a 36-os válaszoló egy gyökér.


És engem is érdekelne hogy a 2.válaszoló miért lett lepontozva? Odaírta hogy neki a Málna a favorit jó lehet hogy hülye név de neki attól tetszik. Ezért lepontozzátok???-.- ennyire nehéz ezt is tiszteletben tartani????-.-"" Egyébként a 2.válaszoló sztem is hasznos volt a sok idióta lepontozó pedig lepontozta oktalanul-.-

2013. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:

Ilyen névvel kell leélnie szerencsétlennek az életét

gondolkozz már téged igy hívnának biztos szép életed lenne szegény gyereket gúnyolni fogják főleg iskolás évek alatt

2013. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!