Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lánynév a szebb a...

Melyik lánynév a szebb a Vanília vagy a Fahéj?

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy mindkét név furán hangzik de szép nevek.

Szerintem a Fahéj jobb. Szerintetek?



2013. júl. 7. 14:19
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
De gondolkozz kérdező! Tudod, mi a fahéj más szóval? Kéreg...De ezen a vonalon következtetve tehát anyakönyvezhetnék nyugodtan Édesgyökérnek is.
2013. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
81%
[link] xD
2013. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
:OOO
2013. júl. 10. 16:22
 34/55 anonim válasza:

A Vanília tényleg aranyos, de gyereknek semmiképp nem adnám, furcsa lenne...


Vanília, gyere mááár!

hát érdekes..


am meg a Krizantén jobb :P

2013. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
86%
Legyen Kovászos Ubi.
2013. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim válasza:

Ez kb olyan kategória, mint amiket egyszer olvastam, hogy ''persze itt kisebbségiekről volt szó, vagyis velük íródott a vicc'', ami persze nem is lett vicc. A szülők a myvip oldalon ismerkedtek meg és szegény kölöknek, melynek nemét nem lehet a név alapján megítélni: Latakos Myvip. Szerinted?


A Vanília szebb, mint a Fahéj, de szegény gyerekre nem ártana gondolni még ha csak viccnek is szántad. Ez még viccnek is rossz. Annyi sok szép név van és most már terjednek a különleges, nem szokványos nevek is: Gyopárka, Nyeste (személy szerint agyonütném azt az embert, aki ilyet ad a gyerekének), Alma, Tekla (szép, de nálam mindig a Cékla jut az eszembe róla) stb.


Egyszóval: Menj el a háziorvosodhoz és kérj beutalót a kettes elmére egy teljes átvizsgáláshoz CT-vel egybekötve.

2013. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdezhetem, hogy a 2.,14. és a 15. válaszolót miért pontoztátok le? Az volt a kérdésem, hogy írjátok le, hogy szerintetek melyik lánynév a szebb. Sajnos kevés komment válaszolt tényleg a kérdésemre :(.A 2.,14. és 15. válaszoló mind a hárman leírták, hogy szerintük melyik a szebb(persze ezt más is leírta de ők lettek nem lettek lepontozva) ami igenis hasznos mert a kérdésemre válaszoltak. Erre ti őket lepontozzátok?? -.-"
2013. júl. 11. 13:11
 38/55 anonim válasza:
73%

xDD Kiégek... komolyan.

Mondja valaki hogy ez csak vicc és nem komoly. xD

Kérlek írd le a vezetékneved is úgy még jobb válaszok fognak jönni! xDD

2013. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
73%
Most komolyan..ő csak megkérdezte hogy melyik név a szebb..egyébként ismerem a kérdezőt,és csak kíváncsi volt a reakciókra!És nyilván nem fogja a gyerekének ezt a nevet adni..ami persze amúgy is jó pár év múlva lesz esedékes!:DD
2013. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

A 39. válaszolónak igaza van!(és a 39. válaszoló tényleg ismer engem sejtem, hogy ki lehet...) Attól, hogy kiváncsi voltam, hogy ti szerintetek meyik a szebb akkor miért kell feltétlenül azt hinni, hogy én azt akarom a gyerekemnek adni? Csak kiváncsi voltam arra, hogy mit gondoltok. Ja és még ki tudja mit hoz a jövő az is lehet, hogy nem lesz gyerekem.



A 38. válaszolónak:

Miért olyan fontos a vezetéknév? Ezt nem értem de attól leírom. Rácz a vezetéknevem.(Mielőtt valaki azt gondolná, hogy roma vagyok előre elmondom, hogy nem vagyok az. A Rácz tényleg gyakori a romák között de nem minden Rácz roma. Én se vagyok az.)De több adatot már nem adok magamról.

2013. júl. 11. 18:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!