Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lánynév a szebb a...

Melyik lánynév a szebb a Vanília vagy a Fahéj?

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy mindkét név furán hangzik de szép nevek.

Szerintem a Fahéj jobb. Szerintetek?



2013. júl. 7. 14:19
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Legyen Motherbookdriver vagy Steptubehouse a neve, ezek tök jó nevek :DDDDDDD
2013. júl. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

50. komment:" Ilyen névvel kell leélnie szerencsétlennek az életét. gondolkozz már téged igy hívnának biztos szép életed lenne szegény gyereket gúnyolni fogják főleg iskolás évek alatt"


Igaz, hogy már 100-szor leírtam, hogy csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést és nem azért mert úgy fogják hívni a gyerekem de egyesek még most sem bírják felfogni. -.-"

2013. aug. 3. 10:26
 53/55 A kérdező kommentje:

"Nem hinném , hogy a százalékok itt bármit számítanak hiszen ha már az embernek nem tetszik valami egyből lepontoz szóval lényegtelen.

A hasonló értelmek akik Mustárnak meg Cirminek akarják hívni szerencsétlen gyerekeiket..

Vegyetek macskát!"


Hányszor mondjam még el hogy csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést???!!!

2013. aug. 16. 16:50
 54/55 anonim válasza:
eltudom képzelni : Fahéjka mennyi 5x5? vagy: Vanília gyere már mosogass föl! :D victől eltekintve .. szerintem mindeggyik borzalmas név szegény ha felnőne elég kellemetlen lenne neki :).. amúgy pl. kutyának macskának jó :D
2014. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Legyen kakaó,az cuki
2018. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!