Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesélnétek a PTE-ÁOK gólyatábo...

Mesélnétek a PTE-ÁOK gólyatáboráról?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon akarják, hogy menjek, de én valahogy nagyon tartózkodok a dologtól. A tapasztaltabb "nagyokat" kérném, hogy meséljenek róla, hol szokott lenni, mikor (kb.), leginkább néhány konkrét élményt olvasnék szívesen :) És arra is kíváncsi vagyok, hogy mennyire van esélye ott beilleszkedni egy hozzám hasonló kissé magába szálló, nehezen felengedő, visszahúzódóbb fajtának... :D

(Ha esetleg más orvosi egyetem táboráról írtok, azt sem bánom, csak akkor légyszi, jelezzétek! :) )

Köszi szépen előre is. :)



2013. júl. 7. 14:21
 1/3 anonim válasza:

Én is idén jelentkeztem és valószínű Pécsre megyek ÁOK-ra. :) Szerintem ne stresszeld fölöslegesen magad a gólyatábor miatt. Oda mindenki azért megy, hogy jól érezze magát, megismerje a többieket. Mindenkinek új lesz az egész. Személy szerint én nagyon várom. Biztos lesznek visszahúzódó típusúak, szóval ne aggódj, de azért próbálj felengedni, ismerkedni. :) Ha eddig nem nagyon voltál bulizós típus biztos megfog lepni pár dolog. :D De mindenképp érdemes elmenni. Tavaly ha jól tudom Fonyódligeten volt aug26-29ig.


Te mennyire ismered Pécset?? Én eddig kétszer voltam, nagyon tetszett, de aggódom h ha nem vesznek fel koleszba mit csinálok ott. :( :D Nem tudja valaki mennyi a "ponthatár" általában a Balassa koleszban?? Hogyan lehet bekerülni?

2013. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :) Igyekszem :D Most lehet, hogy ellentmondok magamnak, de egy évben egyszer szoktam fesztiválozni, szóval annyira nem vagyok "bekockult", csak a közösségi része aggaszt a dolognak, kicsit nehezen nyilvánulok meg ismeretlenek között. Van valami nehezen megszokható a stílusomban, ami kicsit elriasztja az embereket, vagy nem tudom. :D

Én pécsi vagyok, de a koliról sajnos nem tudok semmit :(

2013. júl. 8. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:

A koliba nem pontok alapján vesznek fel. :) Jelentkezni kell, aztán a lakhelyed távolságától, és a családi hátteredtől függ nagyrészben, illetve később a tanulmányi eredményed is számít, de elsőévesként "tiszta lappal" indulsz. :) A legtöbb koleszban így működik, lehet ott egy picit máshogy van, de az elsőéveseket akkor is fel szokták venni.

Sok sikert kívánok a tanulmányaitokhoz! :)

2013. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!