Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Motiváció a tanulásra? :D

Motiváció a tanulásra? :D

Figyelt kérdés
tudom hogy nagyon hülye kérés (főleg hogy nyár van) de jövőre leszek nyolcadikos és jönnek a vizsgák (román,matek,magyar...igen Erdélyben lakom) kéne valami nagy löket hogy tanuljak,mert nagyon nincs bennem akarat...szóval szükségem van motiválásra akár idézetek,ZENÉK,történetek bármi ami motivál...nem kell pontosan a tanulásról szóljanak de legalább az akaratról vagy arról hogy "most küzdeni kell a jövőért" vagy valami ilyesmit...előre is megköszönöm azoknak a személyeknek akik segítenek...azok pedig akik cikizni jönnek háát majd eldöntöm sorsukat :D

2013. júl. 8. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Madách Imre - A ember tragédiája
2013. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Motiváció? Nekem mindig elegendő motivációt adott, hogy nem akartam h*lye maradni, meg úgy egyáltalán, motivált, ha valamit fel tudok mutatni, hogy valamiben jó vagyok, jobb, mint mások.

Persze, tudom, manapság men menő, sőt, "ciki", ha valaki tud valamit, és nem síkhülye, de úgy gondolom, normális embereket igen is motiválja az, hogy minél okosabb legyen. Főleg ha olyan tárgyakból, amiket még valamilyen módon hasznosíthat is.

2013. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja igen azt elfelejtettem mondani,hogy az is közre játszik a lustaságomra,hogy sose kellett tanuljak ahhoz hogy tudjak...vagy nem tudom hogy fejezzem ki magam..idén hetedikben alig tanultam mégis jó eredményt értem el hisz 4-ik tanuló lettem ...elég volt ha egyszer elolvastam a leckét és másnapra tudtam 9-10-esre ...csak htá most nem egy két oldal lesz ezért kell a motiváció
2013. júl. 8. 23:57
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es már VI-ben olvastam...de azért köszi
2013. júl. 8. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye!:DD
2013. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki nem tanul az hülye? Na aki ezt gondolja, az a hülye...


Motiváció kéne? Mi az életcélod? Kell hozzá valamilyen iskolázottság? Ha igen, ennek érdekében essél neki a tankönyveknek!

Ha még nincs életcélod (keress!), látogass el egy budapesti aluljáróba, ott megkapod minden motivációt ami csak kellhet.

2013. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pl. az motiválhatna, hogy miért csak negyedik vagy...ha ennyire jónak tartod magad, simán lehetnél első is :D már nem azért :)
2013. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak az a bökkenő hogy én nem akarok első lenni :))
2013. júl. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!