Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hogy nehéz rá konkrét...

Tudom hogy nehéz rá konkrét választ kapni, de kb. mennyibe kerülni egy oldtimer gépkocsi felújítása? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek hozzá és szeretnék egy tisztább képet/összegeket látni ezzel kapcsolatban,tudom hogy sok mindentől függ vegyünk alapul mondjuk egy 35-45 éves W sorozatú álló vagy fekvő lámpás mercit,vagy 1 kis bogár(pár százezerért)ami mondjuk normál állapotban van de nyilván költeni kell a karosszériára(lakatozás,fényezés,belső kárpitozás,stb) vagy milyen restaurálások jöhetnek még szóba?Még más modellekre is nyitott lennék,szívesen olvasok ötleteket,esetleg történeteket aki alkotott már ilyet,s az összeg hol állt meg(azt tudom h a határ a csillagos ég,de nincsenek millióim erre a hobbira :/ )

Előre is köszönöm :)



2013. júl. 9. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!