Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy lánynak milyen a tökéletes...

Egy lánynak milyen a tökéletes fiú?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 02:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Az hogy tetszik ha egy fiúnak egyben jó az ének hangja,jól bunyozik,és jár konditerembe!?
2013. júl. 10. 02:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

EZ önmagában nem sokat jelent.

Mindenkinek más a tökéletes, mert a lányok sem egyformák.

Nekem a belsőtulajdonságok fontosabbak.

Legyen intelligens, kedves, kulturált, adjon magára és a környezetére (ez alatt nem azt értem, hogy több kencefice van a fürdőszobájában, mint az enyémben). Legyenek tervei. Ne legyen tutyimutyi, de ne is erővel akarjon elintézni dolgokat.

Ha emellett még jóképű is, az plusz pont, de ha csak jóképű, akkor az önmagában nekem semmit nem jelent.

2013. júl. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
minden lány külön egyéniség, mindenkinek más jön be. de sztem ha kondiba jársz meg stb. 1-2 év és csak ugy fognak tapadni :D
2013. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mindenkinek más a tökéletes fiú. Szerintem jó ha nem annzira sovány de ne legyen nagyon duci sem :) Én például szeretem ha egy kicsit kigyúrt és ha egy fiunak borzos a haja. Bejönnek pl.a komoly srácok akik tudnak viccesek is lenni :D
2013. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó fej, lehessen vele hülyéskedni, sportos és igen legyen kedves, intelligens azok elég fontosak amiket a # 2 válaszoló leírt.
2013. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
okos, vicces, legalább egyidős a lánnyal, inkább idősebb, de ne sokkal, magasabb, őszinte
2013. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én férjjelöltem: fekete a haja, vicces, jól táncol :), a kedvence a hawaii pizza :D
2013. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legyen magasabb nalam (az fontos), legyen erett viszont ha kell tudjon hulyeskedni meg legyen vicces. Ha kigyurt az plusz pont es ha meg jokepu is akko az az alompasi. Legyen romantikus, az o sajat modjan.
2013. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!