Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lánynak elég lánynak lennie és lehet párja, ellenben nekem fiúként már lassan olyan érzéseim vananak, hogy ultra ronda vagyok (pedig ez nem igaz fiúk szerint átlagos vagyok), csak, mert nem vagyok tökéletes arcra meg testre?

Figyelt kérdés
De tényleg elismerem, hogy nem vagyok adonisz meg nincs tökély arcom sem, nincs tökéletes arcszerkezetem, de érzem, hogy nem vagyok én olyan ronda, csak a csajok foylton ezzel támadnka, hogy ronda vagyok, ezt főleg a szép lányoknál vettem észre, pedig én csak ismerkedni szeretnék, nem is járni velük egyből, hiszen honnan tudhatnám előre, melyik lány felel meg nekem. Erre a szép csajok elkezdenek bunkózni velem meg sértegetni csak, mert nekik nem jöttem be külsőre. Az a durva, hogy annyi nem szép lányt ismerek és még nekik is van párjuk, ellenben egy fiú, ha csak átlagos is külsőre, akkor már el van ásva az élete, esélytelen egy párkapcsolatra. Annyira fáj már ez enkem, hogy hiába szeretnék egy rendes barátnőt, akivel kölcsönös a vonzalom, nem találok sehol és sehogy sem. Hát nem igaz, hogy tényleg ennyire ronda vagyok, nem bírom ezt már feldolgozni sem. :(
2013. máj. 1. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy egy lánynak elég lánynak lennie és lehet párja"


1. Nem picsognak itt a GYK-n.

2. P*na, az p*ina, akad majd elég aki vállalkozik, hogy betömje.

2013. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
barátom teljesen igazad van, egy cipőben járunk, tudom ez nem válasz a kérdésedre de muszáj volt lerírnom
2013. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sírjál csak ettől biztos jobb lesz.
2013. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neeeeem, ma már nem fogok hozzá elmagyarázni, hogy idióta vagy. Majd holnap. De legyen elég így elsőre annyi, hogy nincs igazad.
2013. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"tökély"

Most meg ez a szó ragadt be, mint az előző kérdésnél látható... Hány reged van neked, amit párhuzamosan használsz?

2013. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Hát nem igaz, hogy tényleg ennyire ronda vagyok, nem bírom ezt már feldolgozni sem. :("


Remek...

2013. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát öcsém ilyen az élet ahelyett hogy itt sírsz-rísz menny aztán csajozz be minden nőt meg lehet kapni csak türelem és kitartás kell vannak olyan csajok akiknél pénz másoknál elég ha humoros vagy de legyen jó beszélőkéd nem mindig az ideálokat kell keresni mert az nem mindig a legjobb és kicsi rá az esély hogy ideállal jössz össze
2013. máj. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kort irhatnál mert ha 20 alatt vagy akkor én eltolom a biciglit, mivel ott nincs miről beszélni.
2013. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jaja, kort! Meg a bepróbált lányok korát.

Esetleg belinkelhetnél direkt linkként(!!!) egy képet magadról, akár FB-ról is.

2013. máj. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért elég a lányoknak csak lánynak lenni mert ők lányok. Viszont a fiúk nagy részével az a baj hogy ők is "lányok" és a lányoknak nem lányok kellenek hanem férfiak... Szóval amíg itt sírsz mint egy lány ne várj csodát.
2013. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!