Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köteles vagyok-e nyilatkozni?

Xandica kérdése:

Köteles vagyok-e nyilatkozni?

Figyelt kérdés
2012. januárja óta vagyok köztisztviselő. Az egyetemet elvégeztem, de nincs meg a nyelvvizsgám. Így jelenleg középfokú végzettségűként vagyok besorolva. Most kérték, hogy írásban nyilatkozzak arról, hogy mikor rakom le a nyelvvizsgám. Szabályozást nem találtam erre, vajon kötelezhetnek a nyilatkozat letételére? Elveszthetem az állásom? Ha nyilatkozom akkor mennyi időt írjak alá? Valami tanács vagy jogi információ jó lenne! Köszönöm szépen előre is!

2013. júl. 11. 16:36
 1/1 anonim válasza:
Nem-e azért akarnak nyilatkoztatni, hogy a jövő évi költségvetésnél úgy tervezzék majd a béredet, mert ugye ha leteszed, akkor már diplomás bért és nyelvpótlékot kell kalkulálniuk...?
2013. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!