Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb (legerősebb)...

Melyik a legjobb (legerősebb) gázspray?

Figyelt kérdés
Márka,típus, hatóanyag stb szerint.
2009. okt. 19. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Ami a rendőrnél lesz most pénteken.


Kérd meg, hogy adjon egy flakonnal vagy legalább az adatlapját adja oda.


Ha nem hajlandó, akkor egyszerűen vedd el tőle.

2009. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetőleg értelmes válaszokat kérek. Köszönöm.
2009. okt. 19. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A gázsprayt azért nem szeretem, mert nem elég feltűnő, és a hatásával sem nagyon vagyok megelégedve. Jó, nem azt mondom, hogy szamurájkarddal menj ki közterületre, de valami olyasmi legyen nálad, amitől megijednek a csúnyabácsik.
2009. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Paprika (pepper, OC, pfeffer) spray-t vegyél az jó részegek és drogosok ellen is. Habár állítólag kevésbé hat arra aki szereti és hozzászokott az erős paprikához, de szerintem annak is jó.
2009. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem most "American Stlye NATO super-paralisant" CS-gas van és nagyon jó, mert nem csak bekönnyezel hanem nagyon csíp,égeti a fejed, elkezdesz köhögni,köpködni,és hatása 30percig tart és elvileg az 1-ik legerősebb fajta(jó pia és kábítószer alatt állókra is.)
2009. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vaterán láttam ilyen NATO-sat de nem nagyon találtam róla infókat,ezért nem rendeltem,de ha ilyen jó,akkor veszek belőle.Úgy olvastam a paprika /OC alapúak erősebbek,mint a CS ek,de lehet mégis van olyan CS ami elég erős.
2009. dec. 21. 07:33
 7/7 anonim ***** válasza:
A Sabre által gyártott OC hatóanyagúak a legprofibbak (a rendőröknek is ebből van), A Ballistol féle KO PFEFFER FOG is nagyon hatékony, akit azzal lefújnak, a helyszínen esik össze. Ez a NATO CS paralisant sem rossz, de azért mégiscsak szintetikus, az OCnál nincs semmi, ami hatékonyabb (nyilván ezért nem hordhatod közterületen)
2012. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!