Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb, legerősebb...

Melyik a legjobb, legerősebb videókártya max 40-45ezer-ért, processzor 40-45ezer-ért, és ugyancsak, milyen ramot érdemes venni ha 4-6 GB-ot szeretnék a confighoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Processzor:

[link]


Videókártyák (kb. egy szinten, válaszd az amelyik tetszik)

[link]

[link]


Memóriák:

[link]

Ez 2GBos.


[link]

Ez 2*2GB


Ez pedig 2*4GB

[link]

2011. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szívesen ajánlanám az én konfigomat ami elég pénztárca barát és minden jelenlegi játék fullon szalad rajta....

tehát:

-amd phenom x4 955 be

[link]


-nVidia GTX 460 oc2 (gigabyte)

[link]


-ram: 2x2 Gb kingston hyperX

[link]


alaplap:már pénztárca függő, annyit kell nézni hogy am3-as és a ram helye pedig ddr3-as legyen


ez a ram azért jó mert 1600MHz-en megy és mert minden mai játékhoz elég 4 giga ram...

akkor kell több ha játék mellett még valamit csinálsz amihez jobban kell ram...


ezt a gépet amugy tényleg ajánlom mert JÁTÉKHOZ első osztályú és pénztárcabarát, amugy hiába vesznek páran ennél jobb gépet annak az ára rohamosan csökkenni fog míg ez a középkategóriában viszonylag értéktartó (már ha lehet ien mondani ha gépről van szó...)

2011. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

jah!és a fő kérdésre válaszolva az én általam ajánlott vga nagyon erős mert versenytársaival szemben ez egy húzott vga...a Gigabyte kicsit több kakaót ki tudott belőle hozni mint más gyártók.és stabil mivel GYÁRILAG húzott.

azonkívül nVidia ugyh ez egy fenomenális választás lenne :)

2011. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Captain Frájer ***** válasza:

VGA: HD 6850 vagy GTX 460 1 gigás verzéket is kapni már 45 körül

Proci: Egyértelműen az Intel Core i5-2400, vagy a "kistesója" i5-2300(mindkettő hozza az előző generációs i7-920 teljesítményét-teszteltem konfigokat vele) Sajnos ilyen kategóriában az i5-2300 veri az összes 6 magos AMD-t, úgyhogy azokat nem ajánlanám, ugyanis több a fogyasztásuk és bár 6 szálon dolgoznak(i5-ben nincs HT) az i5 nyers erővel lefőzi őket alacsonyabb fogyasztás mellett :S


RAM: bármilyen OCZ, illetve Kingston :) Én őket szoktam ajánlani, de az olcsóbbság miatt legtöbbször Kingston-ból építek konfigot az ügyfeleknek.

2011. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Captain Frájer ***** válasza:
22:58 vok, most láttam az első válaszoló találatát! 45 alatt ha találsz 5850-et, akkor mindenképpen azt! Az rettentő jó kártya és mindent visz full grafikán még FullHD-ben is. Viszont ugyanezen válaszoló GTX 465-ét felejtsd el. A GTX 460-ak kevesebb fogyasztás és hőtermelés mellett képesek ugyanazt a teljesítményt(sőt a legtöbb teszt szerint, modelltől függően egy szerény 5-10%-nyi erőfölényt)nyújtani.
2011. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igazad van, a GTX465 nem túl jó választás, utánanéztem én is... azt hittem a 460nál erősebb de kiderült, hogy eléggé elfuserált modell ez... mindig tanul az ember valami újat... :D

Viszont ott az az 5850es. :)

2011. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!