Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a XX....

Mi a véleményetek a XX. Kerületről? (Pesterzsébet) Érdemes oda költözni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
nem érdemes
2013. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ melyik részére, van kertvárosi része ahol sok gazdag van(a tesco fele), a központba vannak új építésű házak meg a mediterrán lakópark. Oda érdemes szerintem. Vannak cigányok de hol nincsenek? 2. 12. kerületben? Gondolom azt meg nem engedheted meg magadnak. Hozzáteszem 10 év alatt egyszer nem kötött belém senki, és jóval kevesebb van mint kőbányán, csepelen stb.. Első meg csak úgy is benyögött valamit tuti azt se tudja hol van erzsébet. A központ viszonylag jó, a Kossuth Lajos(sétáló utca) pedig szintén jó szerintem. Egymás mellet van penny, interspar, meki, cba stb nagyon jó a piaca szóval van minden nem egy fejletlen gettó. Szerintem fényévekkel jobb mint kőbánya pl.
2013. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!