Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha azt álmodtam...

Az mit jelent ha azt álmodtam hogy átölelt szorosan az akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszer csak belépett az ajtón és szorosan magához ölelt sokáig.Már nagyon régóta szeretem de ő nem igazán tudja. Mit jelenthet ez?

2013. júl. 14. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, csupán a fantáziád és a vágyad keveréke. (szerintem mond el a kiszemeltnek, hogy mit érzel)
2013. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretném én is, de mi van akkor ha azt mondja hogy ő nem érez irántam semmit.Már 8 éve barátok vagyunk :$
2013. júl. 14. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg! Az egyik ismerősömmel is így volt. Ő lány bevallotta a fiúnak aki nagyon zavarba jött mert ő nem érzett így, de a barátságuk nem változott máig ugyanolyan jó barátok, talán jobbak is.

8 év barátság az hosszú idő, nem hiszem, hogy ez megváltoztatna 8 év barátságot. Legalábbis negatív irányban biztosan nem. Próbáld meg!! Gyerünk!!

2013. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű.Semmi elérhetősége, se facebook, se telefon..semmi, otthon meg sosincs, ha találkozunk akkor is csak a haverokkal jön, akik eléggé nyomulósak..:$
2013. júl. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!