Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az új szokás a cigányokn...

Mi ez az új szokás a cigányoknál, hogy vad idegenekre köszönnek rá? Más is tapasztalta már?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 23:18
 1/8 anonim válasza:

Tapasztaltam.

Még írnék ide valami szépet velük kapcsolatban,de nem akarok ,mert moderálnának.

(ugye ők nemzetünk gyöngyszemei,a rejtett erőforrásaink....)

2013. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy az ország melyik pontján tapasztaltad?
2013. júl. 16. 00:11
 3/8 anonim válasza:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye főleg (itt lakok)
2013. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Múltkor egy aluljáróban hátizsákkal és fényképezőgépet lóbálva sétáltam át, erre egy fal mellett várakozó bűnözőfejű barna elindult felém és mosolyogva nyújtotta a kezét, próbálva megállítani.

Gondolom valamit el akart lopni, vagy át akart verni. Aki szerint előítéleteim vannak, az menjen és pacsizzon velük.

2013. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Hajdú-Biharban szintén tapasztalom ezt. Nem új szokás, mindig is tapasztaltam. Sokan közülük olyan szeszélyes, laza, komolytalan típusok, magyar fejjel nem lehet érteni sokszor mit miért csinálnak. Én azt sem értem, miért nem szeretnek komoly dolgokról beszélgetni. Pl múltkor együtt ültem egy cigány kollégámmal. Nem nagyon volt téma, csak felületesen beszélgettünk, de láthatóan nem érezte magát kellemetlenül. Aztán mikor jött egy érdekes téma, amit én is elkezdtem élvezni, hirtelen felállt, és csá, mennem kell... Érthetetlen. Másik esetben ugyanez a kollégám azt mondta: megvárom míg végzel az irodában. Mondom, oké, azt gondoltam még beszélgetni akar velem. Aztán mikor kiértem az irodából (egy pár percnél nem tartott tovább), kezet nyújtott és csá... :D Azért várt meg, hogy elköszönjön? Azt előtte is megtehette volna. Ki érti ezt??? Fura egy népség, az biztos.
2013. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért köszönnek rád mert tudják, hogy nem ismernek és ha nem köszönsz vissza plusz egy ok, hogy belédkössenek.
2013. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom (falu, BAZ-megye) , ha előre köszönsz, akkor sem mindig köszönnek vissza. Nagy bumburnyákok.
2013. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jász-Nagykun-Szolnok megye, igen, elég gyakran megesik..Sőt az is, hogy elállják a kerékpárutat előtted szétterpesztve és akkor próbáld kikerülni. :\
2013. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!