Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha részegen nagyon...

Mit tegyek ha részegen nagyon leégettem magam mások előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyira szégyellem magam, és nem tudom hogy mit tegyek. Egy szinte ismeretlen társaságban nagyon berúgtam, és lány létemre kikezdtem egy fiúval... Nem akartam semmit, csak részeg voltam, nagyon nagy hülyeségeket mondtam. Amúgy semmi más nem történt. Akkor jól éreztem magam, és fel se tűnt hogy mennyire közönséges voltam, de most nagyon ciki... Azt hiszik rólam hogy egy ... vagyok, pedig amúgy visszahúzódóbb, tisztességes lány vagyok, és eddig is max. 3x ittam ilyen sokat, bulizni se járok. Le tudom valaha mosni ezt a szégyent magamról? Kérlek csak normális válaszokat!

17/L



2013. júl. 16. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Majd elfelejtődik - vagy nem, nekem pl. 10 éve emlegetik a barátaim miket csináltam amikor annyi idős voltam, mint te most. :P


Vedd úgy, hogy ez is egy lépés a felnőttség felé: az ilyen "élményektől" tanulja meg az ember fia vagy lánya, hogy nem iszunk ész nélkül.


Egyébként elég sokat jártam 16-17 évesen bulizni - tudod mennyi tisztességes lányból előjön némi alkohol hatására az, amit egyébként a mindennapokban visszafog magában? Segítek: sokból. :)


26F

2013. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, most egy kicsit megnyugtattál! :) Remélem csak elfelejtődik majd...
2013. júl. 16. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!