Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy részegen a...

Van olyan, hogy részegen a földön alszotok mert "olyan jó puha" vagy más fura helyen?

Figyelt kérdés
Én ha be vagyok rúgva, akkor valamiért a földön fekve szeretek aludni, mert jó puhának érzem vagy az asztal alá bújok a számítógép mellé és ott alszok ülve, mert ott biztonság érzetem van.

2013. máj. 4. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Részegen h.lyeségeket csinál az ember, mert nincs magánál, ne csodálkozz.
2013. máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig az ágyamban alszok. Bár az is igaz, hogy sosem ütöttem még durván ki magam.
2013. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én ha képes vagyok eljutni az ágyamig, akkor mindig ott alszok részegen, de ha nem, akkor ott, ameddig eljutok.

Volt már, hogy a lakásom előtt aludtam, mert nem találtam a kulcsomat (pedig a zsebemben volt) :D


24/F

2013. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azthittem csak velem van így XD én aludtam már el padon. teraszon, járdán, árokban xd
2013. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!